Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Mårran »

glikokortykosteroid, medyk 300 co roku po maturze pisze, że z**bał, potem że już się ostro wziął do roboty, potem znika, potem po kilku miesiącach się objawia, pisząc, że jeszcze nie zaczął i mu źle idzie, potem przed maturą, że nic nie umie i koło się zamyka. Były przypuszczenia, że medyk jest uzależnionym od forum 40-latkiem
Pani Buka
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

To taki bełt. Nie bierzcie na poważnie. Ja swoje napisałem i żadnych podejść nie robię. Przeczytałem kilka wątków osób, które mało zrobiły, i staram się być na równi z nimi, że mi też nie idzie, by odrobinę pocieszyć. Fakt, że podszedłemm do tego 3x i koniec.
Głupia forma trolingu z mojej strony

Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Sokol »

Medyk przepraszam ze tak bezposrednio, ale mozesz opisac swoje aktualne zycie? Bo w sumie nawet niezle sobie dajesz rade jak mozesz sobie pozwolic na pisanie matury co rok. Jak to u Ciebie wyglada z finansami? Pracujesz za granica przez kilka msc w roku, a potem wracasz do Polski i stac Cie na studenckie potrzeby? Ja osobiscie taka opcje bym wybral. Ile masz lat i co dalej planujesz robic? I co wlasciwie robisz teraz, ze nie cisniesz do matury?

Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Oczywiście że mogę opisać.
Pracowałem za granicą w Belgii 3 miesiące, a w Polsce również pracuje w zakładzie pracy. Mam ukończony kurs CNC obrabiarki, i pracuję przy tym. Mam także doświadczenie szlifierskie gdzie pracowałem jako szlifierz narzędziowy. Ale z szlifierki zrezygnowałem na rzecz CNC. Sytuacja finansowa jest w porządku, nie brakuje mi pieniędzy. Nie żyje aby przeżyć z miesiąca na miesiąc. Rodzice niczego mi nie zarzucają i nie maja pretensji o to co robię. Mam 23 lat.
I jeśli chodzi o kwestie finansowe nie jestem dusi groszem. Pieniądze, to 2 rzędne znaczenie są, ważniejsze rzeczy.

Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

A na weekendzie, bez żadnych ograniczeń

Załączniki
1484943906140-2016946275.jpg
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Bom boom bommmm

Załączniki
1484944106004-1113972471.jpg
Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Ardorn »

i niby co to jest ? czarna dziura ?
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Za dużo efektów specjalnych, to dlatego

Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Sokol »

prawidlowo medyku300, pozdrawiam i czekam na dalsze relacje
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Nie będę Wam zaśmiecać biologa -)

Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Sokol »

Wlasciwie jezeli ma sie finanse na utrzymanie to mozna podejsc do studiow jak do spelniania marzen, a chyba o to chodzi.

Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

Sokol a Ty nie masz możliwości w ogóle żeby poprawić te maturę? W sumie szkoda nie spróbować, nie chciałbym żeby przez całe życie mnie coś takiego męczyło. A co do tego technika w Anglii, to tam też robi się to przez 2 lata, tak jak w Polsce czy jakoś inaczej i praca wygląda też tak jak tutaj?
W ogóle mam takie pytanie do innych, co zrobicie jak się znowu nie dostaniecie, macie jakieś plany B? Dopuszczacie w ogóle do siebie takie czarne myśli
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Sokol »

glikokortykosteroid pisze:Sokol a Ty nie masz możliwości w ogóle żeby poprawić te maturę? W sumie szkoda nie spróbować, nie chciałbym żeby przez całe życie mnie coś takiego męczyło. A co do tego technika w Anglii, to tam też robi się to przez 2 lata, tak jak w Polsce czy jakoś inaczej i praca wygląda też tak jak tutaj?
W ogóle mam takie pytanie do innych, co zrobicie jak się znowu nie dostaniecie, macie jakieś plany B? Dopuszczacie w ogóle do siebie takie czarne myśli
Tak trwa to dwa lata, ale w Polsce na dwa lata idziesz do szkoły, a później do pracy. W Anglii idziesz od razu do pracy i dwa lata trwa Twoje szkolenie, które zapewnia Ci pracodawca, a później masz już pracę bo zazwyczaj zostajesz tam gdzie Cie wyszkolili. Czyli od samego poczatku jestes w stanie sie utrzymać.

Praca wygląda inaczej, ale tu wszystko jest inne.

Oczywiście, że mogę się starać. Poprawić biologie i nauczyć sie chemii. Hehe tylko teraz patrzac na moj dochód to jeżeli zostanę W Anglii na kolejne 10lat i dalej bede oszczędzać to póżniej medycyne sobie zrobie hobbistycznie Naprawdę jeszcze nie wiem co zrobię z jednej strony chce już zarabiać i mieć jakiś standard życia, a z drugiej gdzieś te studia do mnie wracają.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość