Technik weterynarii - którą szkołę najlepiej wybrać?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Technik weterynarii - którą szkołę najlepiej wybrać?

Post autor: Cytrulina »

Witam, rozważam bardzo poważnie zrobienie technika weterynarii. I tu nasuwa się podstawowy problem - w gąszczu tak wielu szkół trudno jest wybrać tę najlepszą.
Ja rozważam następujące:

1. Szkoła Policealna na Kijowskiej - 279 zł za miesiąc, jednak dużo jest opinii pozytywnych, zwłaszcza, że dużo jest zajęć praktycznych.

2. Szkoła GoWork - cena 89 zł za miesiąc, też raczej opinie dobre.

3. Akademia Zdrowia - o cenę jeszcze będę się dowiadywać.

4. Prywatna Szkoła Biznesu w Pruszkowie - szkoła za darmo, jednak słyszałam, że tylko dla takich osób, które potrzebują do czegoś papierka.

Ogólnie ja nie chcę robić technika weterynarii tylko dla papierka, przede wszystkim chcę zdobyć sporo wiedzy. Wiadomo, że najwięcej człowiek się uczy podczas praktyki, dlatego tak ważne są dla mnie zajęcia praktyczne oferowane przez daną szkołę.

Za wszelkie opinie będę niezmiernie wdzięczna
Awatar użytkownika
angepisst
Posty: 29
Rejestracja: 10 paź 2011, o 15:23

Re: Technik weterynarii - którą szkołę najlepiej wybrać?

Post autor: angepisst »

A tak z ciekawości zapytam, widzę że kończysz zootechnikę - materiał który robi się w technikum weterynaryjnym nie pokrywa się z tym czego już się uczyłaś?
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: Technik weterynarii - którą szkołę najlepiej wybrać?

Post autor: Cytrulina »

Trochę się pokrywa, jednak nie wszystko
otojestkasia

Re: Technik weterynarii - którą szkołę najlepiej wybrać?

Post autor: otojestkasia »

Ja robiłam technika weterynarii w Kreatoredukacji. Najlepszy okres w moim życiu! Poziom bardzo wysoki a jednocześnie nauczyciele mili i chętnie idą na rękę jeżeli mamy powód. Bardzo dobrze przygotują do zawodu. A najlepsze to, że spokojnie można łączyć naukę tam i pracę zawodową .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości