Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

Raczej nie będę specjalnie tam jechać, żeby dać teczkę jestem z Katowic. I tak już muszę wycieczkę zrobić do Warszawy. Nie są to tanie przejazdy bez legitymacji studenckiej.
A macie gdzieś informację ile osób było chętnych na jedno miejsce albo ile zostało przyjętych? Ciekawa jestem, czy rośnie zainteresowanie zoofizjoterapią.
solnatt
Posty: 14
Rejestracja: 1 cze 2016, o 19:09

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: solnatt »

Zawsze możesz wysłać dokumenty pocztą

aneczkadh
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2016, o 13:23

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: aneczkadh »

Cześć, zakwalifikowałam sie na zoofizjo na rok 2016/2020 na stacjonarne bede mieszkaław akademiku na błoniach któs ma jakies info na temat tego akademika ?:) Jest moze ktoś ze Śląska ?:)
kucyk 97
Posty: 1
Rejestracja: 7 sie 2016, o 15:40

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: kucyk 97 »

Witam wszystkich Jak się cieszę, że w końcu znalazłam forum o zoofizjoterapii w Bydgoszczy. Ja także się wybieram w tym roku na ten kierunek, będę mieszkać w akademiku na błoniach i też nie mam kompletnie żadnych informacji o nim
Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

Dziewczyny orientujecie się, czy można im wysłać odpis świadectwa dojrzałości? Odpis jest wydany przez OKE, nie jest to zwykłe ksero czy coś, na pewno wiecie co mam na myśli. Niestety ani na maila nie odpisali (wysłany dawno) ani też nikt nie odbiera, nie potrafię się tam dodzwonić a może ktoś z Bydgoszczy mógłby się przejść i zapytać o to? Błagam, niech znajdzie się jakaś dobra dusza, bo osiwieje od tego zamartwiania się
Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: Natka28 »

Uff, mój post jest nieaktualny, tyle czasu, ale udało się i jak się okazuje - odpis jest na równi z oryginałem
iLeokadia
Posty: 22
Rejestracja: 3 mar 2017, o 21:54

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: iLeokadia »

Jakie generalne wrażenia na tym kierunku? To trochę taki kierunek-legenda, wszyscy wiedzą, że jest, ale nikt nie znałby kogoś, kto studiuje ltmyśli

Opłaca się iść? Zajęcia faktycznie prowadzone z jakimś zaangażowaniem czy na przysłowiowy od.?
laka20
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2017, o 18:25

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: laka20 »

Hej, ja również chciałabym się wybrać na zoofizjoterapię do Bydgoszczy. Mam mnóstwo pytań i wątpliwości, a w zasadzie ciężko uzyskać jakiekolwiek informację.

Szukałam jakiś progów- nic, jakiś grup czy no nie wiem aktualnych wątków i tylko tutaj udało się coś znaleźć.

Ja również chciałabym znaleźć jakiś pokój bo z tego co słyszałam w akademiku ciężko (ponoć warunki ogólnie są spoko). Chociaż pewnie na początku i tak będę w nim mieszkała zanim się trochę nie rozeznam.

Czy jest tutaj ktoś, kto również zamierza się wybrać na ten kierunek w tym roku ?
iLeokadia
Posty: 22
Rejestracja: 3 mar 2017, o 21:54

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: iLeokadia »

Może się spotkamy W sobotę jadę na targi do Poznania i mam nadzieję, że tam się coś więcej dowiem o tym kierunku-widmo. Jak by co dam znać.
shhake
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 15:19

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: shhake »

cześć dziewczyny
widzę, że już nikt jakiś czas nie pisał w tym wątku. Może jednak kogoś zainteresuje fakt, że studiuje zoofizjo drugi rok.
iLeokadia
Posty: 22
Rejestracja: 3 mar 2017, o 21:54

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: iLeokadia »

shhake, I jak oceniasz? Jesteś zadowolona?
shhake
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 15:19

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: shhake »

Ani trochę.
Koniec drugiego roku, żadnych konkretnych zawodowych przedmiotów. Teraz mieliśmy biomechanikę, sama teoria, niczego konkretnego się nie dowiedzieliśmy. Cały czas nam mówią, że na konkrety przyjdzie czas.
Zoofizjoterapia sama w sobie jest bardzo przyszłościowa, ale UTP musi to rozgryźć, bo póki co studiujemy okrojoną zootechnikę. Nie mamy gdzie i od kogo nauczyć się zawodu. Skończę te studia, żeby mieć wyższe, a kurs z zoofizjoterapii i tak zrobię, żeby zawodu się nauczyć.
Ogólnie polecam, ale za jakieś kilka lat, jak UTP zreformuje trochę ten kierunek.
iLeokadia
Posty: 22
Rejestracja: 3 mar 2017, o 21:54

Re: Zoofizjoterapia - UTP w Bydgoszczy

Post autor: iLeokadia »

Właśnie tego się trochę bałam. Że nowo otwarty kierunek i jeszcze nie do końca ogarniają. babka na Targach w Poznaniu w ogóle była zszokowana, że takie coś u nich istnieje :-?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość