Praktyki po I roku medycyny za granicą

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Meffka
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2017, o 07:17

Praktyki po I roku medycyny za granicą

Post autor: Meffka »

Jestem studentką I roku ŚUMu i zastanawiam się nad wyjazdem na praktyki za granicę na własną rękę. Mam kilka pytań odnośnie procedur na naszej uczelni. Słyszałam o podaniu do dziekana, ale czy powinnam je zanieść dopiero jak będę miała już pewne miejsce, czy należy zająć się tym wcześniej? Jeśli ktoś robił praktyki np. w Hiszpanii, Portugalii albo we Włoszech to byłabym wdzięczna za podzielenie się swoimi doświadczeniami
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Praktyki po I roku medycyny za granicą

Post autor: Blathmac »

Podanie do dziekana sklada sie juz po wstepnej zgodzie danej placowki za granica. Bedziesz musiala podac dokladnie terminy itd.
Najlepiej przejsc sie do dziekanatu, na parterze po lewej stronie jest taki pokoik. Trzeba wejsc i zapytac, to Ci wszystko wytlumacza.

Tylko, ze to trzeba zalatwiac juz w tym momencie. Wczesniej niz praktyki w kraju. Troszke sie spoznilas.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości