Pielęgniarstwo - wieczorowe

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Awatar użytkownika
Tecolote
Posty: 60
Rejestracja: 9 kwie 2017, o 20:07

Pielęgniarstwo - wieczorowe

Post autor: Tecolote »

Cały internet przekopałam w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: Czy pielęgniarstwo można studiować wieczorowo?". Internet wodzi za nos podając nieprawidłowe informacje (weryfikowane po wejściu na stronę uczelni).
Już zdążyłam wywnioskować, że na studia zaoczne w trybie weekendowym nie mam co liczyć (chyba, że pomostowe). Może jednak wieczorowe.?

Jeżeli ktoś z Was ma jakiekolwiek informacje w tym temacie - bardzo proszę o radę/pomoc.
Z góry dzięki.
mało_ważne
Posty: 8
Rejestracja: 7 kwie 2017, o 11:30

Re: Pielęgniarstwo - wieczorowe

Post autor: mało_ważne »

Też szukałem i nic nie znalazłem Licencjat chyba pozostaje tylko stacjonarny, później magisterke można robić zaocznie
Awatar użytkownika
Tecolote
Posty: 60
Rejestracja: 9 kwie 2017, o 20:07

Re: Pielęgniarstwo - wieczorowe

Post autor: Tecolote »

To niedobrze. To zamyka mi drogę do zostania pielęgniarką. Aktualnie pracuję, płacę czynsz za mieszkanie etc. i nie jestem w stanie studiować stacjonarnie. Miałam cichutką nadzieję na to, że ktoś coś wie na temat wieczorowego licencjatu.
Awatar użytkownika
Tecolote
Posty: 60
Rejestracja: 9 kwie 2017, o 20:07

Re: Pielęgniarstwo - wieczorowe

Post autor: Tecolote »

Jeszcze kilka lat temu mój znajomy studiował pielęgniarstwo w Radomiu w trybie weekendowym. Ale najwyraźniej już nie mają tego trybu nauczania w swojej ofercie.
mało_ważne
Posty: 8
Rejestracja: 7 kwie 2017, o 11:30

Re: Pielęgniarstwo - wieczorowe

Post autor: mało_ważne »

Kiedyś znałem też osobę która studiowała zaocznie pielęgniarstwo w dąbrowie górniczej na wsps (chyba) ale teraz sprawdzałem i niby na ich stronie też jest tylko stacjonarnie.Możliwe, że na małych prywatnych uczelniach coś by się znalazło, ale ciężko. Pielęgniarstwo ma bardzo dużo godzin, więc cięzko by to było ogarnąć weekendowo.
mało_ważne
Posty: 8
Rejestracja: 7 kwie 2017, o 11:30

Re: Pielęgniarstwo - wieczorowe

Post autor: mało_ważne »

Sprawdź jeszcze w Oświęcimiu
Awatar użytkownika
Tecolote
Posty: 60
Rejestracja: 9 kwie 2017, o 20:07

Re: Pielęgniarstwo - wieczorowe

Post autor: Tecolote »

Teraz to jest niestety norma. Wszystkie uczelnie rezygnują z ewentualnych zaocznych, a
wieczorowe w ogóle nie są uruchamiane. Jest to powszechne. Dalej jednak przeczesuję internet i szukam.

Kiedyś studiowałam pielęgniarstwo na Warszawskim Uniwersytecie Magicznym. przepraszam.
Medycznym, ale zachorowałam i musiałam zrezygnować. A teraz nigdzie nie mogę podjąć studiów.
Awatar użytkownika
Tecolote
Posty: 60
Rejestracja: 9 kwie 2017, o 20:07

Re: Pielęgniarstwo - wieczorowe

Post autor: Tecolote »

ppwsz.edu.pl/instytut-pielegniarstwa.html

Tutaj teoretycznie oferują zaoczne. Ale coś mi się wydaje, że pisząc zaoczne mają na myśli pomostowe.
mało_ważne
Posty: 8
Rejestracja: 7 kwie 2017, o 11:30

Re: Pielęgniarstwo - wieczorowe

Post autor: mało_ważne »

Warto sprawdzić, przedzwoń do nich lub napisz e-mail
Awatar użytkownika
wanderlust
Posty: 15
Rejestracja: 19 lut 2017, o 10:01

Re: Pielęgniarstwo - wieczorowe

Post autor: wanderlust »

Wiem, że moja koleżanka jakieś dwa lata temu zaczynała pielęgniarstwo zaoczne na prywatnej uczelni w Żyrardowie, miała chyba zajęcia w weekendy i jeden dzień w tygodniu. Nie znam szczegółów, ale może spróbuj poszukać, skoro niedawno się dało, to pewnie teraz też.
anita561
Posty: 52
Rejestracja: 5 maja 2015, o 22:57

Re: Pielęgniarstwo - wieczorowe

Post autor: anita561 »

sprawdź w Elblągu. znajoma rehabilitantka robila sobie dodatkowo pielęgniarstwo w weekendy na codzien pracujac normalnie w szpitalu w swoim zawodzie
Elficzka
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2017, o 14:17

Re: Pielęgniarstwo - wieczorowe

Post autor: Elficzka »

Właśnie tu trafilam.

W Łomży jest pielęgniarstwo weekendowe, 1st, licencjat. Na stronie nic nie ma, ale jestem po wizycie w szkole i wiem

U mnie dzienne studia też odpadaja niestety

Ps. Inne uczelnie też.mają, Siedlce, Pińczów. Tu jednak mam najbliżej
mitsi
Posty: 1
Rejestracja: 4 lip 2017, o 11:25

Re: Pielęgniarstwo - wieczorowe

Post autor: mitsi »

Hej, Uczelnia Warszawska MCS ma system weekendowy piątek niedziela , ale musi się zebrać grupa chętnych Ja też nie mogę sobie pozwolić na studiowanie w tygodniu więc dla mnie byłaby to super opcja no aleczy uzbiera się grupa
Czy ktoś z was studiuje zaocznie pielegniarstwo w systemie weekendowym (ale nie pomostowe) Jak wrażenia?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości