XXXII OWE

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
dwuparce1717
Posty: 18
Rejestracja: 7 lip 2016, o 23:46

Re: XXXII OWE

Post autor: dwuparce1717 »

Ten test to strzelanka była, u nas do finału centralnego przeszły osoby, które nie wiedzą co to anabioza XD
Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: XXXII OWE

Post autor: Thisfer »

Hah, podobno w pewnym okręgu komisja nie znała anabiozy. Kolega zajmujący stolik przed jury twierdził, że dziewczynę, która opisała apoptozę i transformację nowotworową, oceniono na maksimum punktów w omawianym pytaniu.
kubens99
Posty: 3
Rejestracja: 2 kwie 2017, o 23:42

Re: XXXII OWE

Post autor: kubens99 »

Hej,
zabrakło mi 2pkt żeby awansować do ustnego u mnie w okręgowym. Ale mam pytanie czy wie ktoś czy można starać się o takie zaświadczenie osiągnięcia progu 70% z testu. Bo nie wiem czy dobrze mi się zdaje ale gdzieś się natknąłem jak ktoś pisał, że można o takie coś wnioskować.
Larsonik
Posty: 143
Rejestracja: 6 gru 2015, o 13:07

Re: XXXII OWE

Post autor: Larsonik »

Witam w klubie, mi też dokładnie 2 punkty, słabo strzelam. Ogólnie to trochę dziwne, że nie dostaliśmy dyplomów ani żadnego zaświadczenia o udziale.
mikas34
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2017, o 19:00

Re: XXXII OWE

Post autor: mikas34 »

To u nas każdy dostał dyplom udziału.
Pytanie do tych co przeszli - z czego zamierzacie się uczyć? Bo patrząc na poziom pytań (czyli kosmos, nie wiadomo skąd na nie pomysł) to ciężko ogarnąć jakieś źródła wiedzy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości