Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

saguarowega pisze:Dzięki na pewno pojawie sie wcześniej olunia16 w tym roku poprawiasz i biol i chem? w co wgl celujesz?
Nie ma za co . Tak poprawiam biologię i chemię. Celuję w lekarski albo farmację ale czy mi się uda to zobaczymy bo to moja ostatnia poprawa raczej jest . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Insula
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2011, o 18:20

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Insula »

Cześć,
czy rozwiązujecie jakiekolwiek arkusze z nowej podstawy, podchodząc do starej? Czy to ma sens w przypadku biologii i/lub chemii czy zakres zadań lub ich formuły nie pokrywają się ze starą podstawą?
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

Insula pisze:Cześć,
czy rozwiązujecie jakiekolwiek arkusze z nowej podstawy, podchodząc do starej? Czy to ma sens w przypadku biologii i/lub chemii czy zakres zadań lub ich formuły nie pokrywają się ze starą podstawą?
Ja tylko stare arkusze trzepię . Pozdrawiam
celstomatologia2017
Posty: 121
Rejestracja: 26 wrz 2016, o 21:45

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: celstomatologia2017 »

Rozwiązałem wszystkie do 2011 roku z chemii ONZ biologii, nowe, stare,cke, oke, wydawnictwa te ważniejsze. uwazam ze warto zrobić wszystko com wyszło od cke i oke :p

None
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 21:24

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: None »

Hej,
czy u Was w szkołach na poprawie też trzeba mieć koniecznie oryginał świadectwa ukończenia szkoły?
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

None pisze:Hej,
czy u Was w szkołach na poprawie też trzeba mieć koniecznie oryginał świadectwa ukończenia szkoły?
U mnie nie trzeba bo oni wiedzą że jestem ich absolwentem . Swoją drogą pierwsze słyszę żeby na maturze wymagali oryginału świadectwa ukończenia szkoły.Może napisz coś więcej jak wygląda sytuacja to może będziemy mogli Ci jakoś pomóc. Pozdraiwiam
Awatar użytkownika
KomórkaMacierzysta
Posty: 77
Rejestracja: 2 mar 2017, o 18:49

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: KomórkaMacierzysta »

U nas w szkole pani sekretarka powiedziała że trzeba mieć świadectwo, bo inaczej nie wpuszcza na salę jeśli jestem osobą poprawiającą

None
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 21:24

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: None »

Dzięki za odpowiedzi Ja usłyszałam w sekretariacie, że zabranie świadectwa jest bardzo ważne - i trochę mnie to zdziwiło, jako że poprawiam w tej samej szkole, którą ukończyłam.
Awatar użytkownika
Liam
Posty: 201
Rejestracja: 27 lis 2009, o 15:24

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Liam »

Kom&#xF3rkaMacierzysta pisze:U nas w szkole pani sekretarka powiedziała że trzeba mieć świadectwo, bo inaczej nie wpuszcza na salę jeśli jestem osobą poprawiającą

Na jakiej podstawie? Zdający jest zobowiązany do posiadania ważnego dokumentu tożsamości
i nikt nie ma prawa żądać od ciebie okazania świadectwa ukończenia szkoły.
Rozumiem, że gdy ktoś studiuje i fizycznie nie może takiego świadectwa okazać, nie ma prawa poprawiać matury. Głupota ludzka nie zna granic.
Ostatnio zmieniony 8 maja 2017, o 00:22 przez Liam, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

Liam pisze:
Kom&#xF3rkaMacierzysta pisze:U nas w szkole pani sekretarka powiedziała że trzeba mieć świadectwo, bo inaczej nie wpuszcza na salę jeśli jestem osobą poprawiającą

Na jakiej podstawie? Zdający jest zobowiązany jest do posiadania ważnego dokumentu tożsamości
i nikt nie ma prawa żądać od ciebie okazania świadectwa ukończenia szkoły.
Rozumiem, że gdy ktoś studiuje i fizycznie nie może takiego świadectwa okazać, nie ma prawa poprawiać matury. Głupota ludzka nie zna granic.
Popieram Liam. Po prostu głupota i nieznajomość przepisów. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Liam
Posty: 201
Rejestracja: 27 lis 2009, o 15:24

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Liam »

olunia16 pisze:Popieram Liam. Po prostu głupota i nieznajomość przepisów. Pozdrawiam
Dokładnie.

Jak tam przygotowania? Zostało niecałe 8 dni
Poprawia ktoś biologię?
celstomatologia2017
Posty: 121
Rejestracja: 26 wrz 2016, o 21:45

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: celstomatologia2017 »

No ja pisze Mam spoko wynik, ale nie zaszkodzi go podwyższyć Każdy punkt się w koncu liczy haha, wlasnie zrobilem maturke cke na 95%, gdyby mi ktoś inny ją sprawdził pewnie bym 80% nie miał, ale co tam haha
Awatar użytkownika
Liam
Posty: 201
Rejestracja: 27 lis 2009, o 15:24

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Liam »

Ja na szczęście biologii poprawiać nie muszę
Robię arkusze i ciągle wychodzą jakieś nowe rzeczy. Właśnie napisałem arkusz z nowej podstawy (czerwiec 2015) na 85% no i tak średnio jestem zadowolony Dobrze, że my nie mamy tych hipotez, przypuszczeń i ocen, bo na tym trochę straciłem ^^ Ale polecam przerobić ten arkusz w ramach ćwiczeń - a szczególnie zadania obliczeniowe.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości