Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

celstomatologia2017 pisze:Jak tam przed biolcią? Ja muszę jeszcze 6 arkuszy zrobić Dziś 2, jutro 4 i powtórzyć metabolizm i rośliny
Ja powtarzam teorię z Pyłki no i jutro chciałabym przejrzeć jak już skończę powtarzać teorię arkusze co je zrobiłam i tyle mojej nauki biologii na ten rok Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Mårran »

Ciśnijcie, ciśnijcie, maj i tak pogodowo beznadziejny, to przynajmniej nie jest szkoda nad książkami siedzieć
Pani Buka
Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

Ja wlasnie koncze przerabiac material z notatek z lo, w sumie to drugi raz w tym roku kiedy przerabiam ten material i tyle co zrobilem. Dzisiaj mam zamiar przypomniec sobie jeszcze krzyzowki z c-o i prawo Hardiego ale to 5 min., a tak to chemia mi spedza sen z powiek

celstomatologia2017
Posty: 121
Rejestracja: 26 wrz 2016, o 21:45

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: celstomatologia2017 »

Skonczylem arkusze, jeszcze tylko przejrzeć repetytorium i koniec nauki biologii Obstawiacie trudną czy prostą?
Awatar użytkownika
Liam
Posty: 201
Rejestracja: 27 lis 2009, o 15:24

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Liam »

Żebyście mi dobrze tę maturę jutro napisali Trzymam kciuki i będę czekał na relację.
Dodam tylko, że: Kolor pomarańczowy to symbol spontaniczności, zdecydowania i optymistycznego podejścia do życia. Jest to barwa pozytywnych myśli, motywuje do działania, podnosi poczucie własnej wartości. Ciekawe kto jutro sczai, co miałem na myśli ^^
celstomatologia2017
Posty: 121
Rejestracja: 26 wrz 2016, o 21:45

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: celstomatologia2017 »

Liam ja wiem o co Ci chodzi haha, jutro pomyśle o Tobie jak będę otwierać arkusz
Powodzenia wszystkim, dajmy czadu i pokażmy że stara formuła jest lepsza od nowej
Dajcie znać jak wam poszło, i jakie wyniki obstawiacie, bez odbioru
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: _włóczykij »

To prawda, ze nowa podstawa była o wiele łatwiejsza?

celstomatologia2017
Posty: 121
Rejestracja: 26 wrz 2016, o 21:45

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: celstomatologia2017 »

Nowa trudniejsza podobno ^^ Tak wywnioskowałem z opinii ludzi po wyjściu i na grupach maturalnych.
Awatar użytkownika
Dziadku93
Posty: 31
Rejestracja: 5 lip 2016, o 12:28

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Dziadku93 »

Większość zadań było na wiedzę na rozszerzonej starej, mniej zadań na myślenie. Podejrzanie łatwa.
Awatar użytkownika
Insula
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2011, o 18:20

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Insula »

Pojawia się odwieczne pytanie o klucz i łapanie za słówka na tej starej rozszerzonej jak zwykle zresztą.
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

Hej Pozornie niby była prosta ale było sporo pytań podchwytliwych i takich że jest to zależne od klucza i tak naprawdę od egzaminatora.Nie było też takich fajnych łatwych punktów np pytań o sukcesję ekologiczną i w ogóle mało ekologii i ochrony środowiska co było dla mnie osobiście dużym zaskoczeniem. Więc moim zdaniem wcale taka prosta nie była. Ciekawe co dadzą na chemii.Pozdrawiam
Martynam
Posty: 31
Rejestracja: 28 maja 2016, o 12:25

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Martynam »

Oby chemia była równie łatwa! Mnie osobiście ujęło to, że przeglądałam w tym tygodniu zadania ze zbioru zadań CKE i mile mnie zaskoczyło, że ujrzałam praktycznie te same zadania na maturze
Natkusia
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2016, o 08:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Natkusia »

Orientujecie się czy jest gdzieś dostępny klucz odpowiedzi?

Dziwnie prosta była ale obawiam się klucza i tego czepiania się o słowo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości