Specjalizacja a doktorat

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
andreo95
Posty: 4
Rejestracja: 7 mar 2012, o 21:46

Specjalizacja a doktorat

Post autor: andreo95 »

Witam, jestem studentem II roku medycyny i chciałbym zapytać czy są tu osoby które mogły by wypowiedzieć się jak wygląda kwestia robienia doktoratu w medycynie i czy łączy się to za specjalizacją. Przeczytałem większość wątków na tym forum niestety są dość stare a stan prawny uległ zmianie od tamtego czasu. Zależy mi nie tyle na esejach na ten temat co podaniem źródeł z których mógłbym wyzyskać takie informacje i cennych radach. Najważniejsze kwestie które mnie interesują to:

1.Czy dozwolone jest łączenie specjalizacji z doktoratem tj. studiami doktoranckimi. i gdzie można znaleźć ustawy regulujące to
2.Jak najlepiej do tego podejść, czy z wolnej stopy to wiadomo koszty czy drogą studiów
3.Czy w ogóle jest możliwość czasowa połączenia tego ze specjalizacją i jak to wygląda w kwestii prawnej - wynagrodzenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości