Stomatoogia i drugi kierunek

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
arnagorn
Posty: 33
Rejestracja: 8 paź 2014, o 21:27

Stomatoogia i drugi kierunek

Post autor: arnagorn »

Cześć. Zastanawiam się nad taką sprawą. Jestem na studiach na politechnice, jednak poprawiałem maturę i miałbym szansę dostać się do na medycynę, tylko do innego miasta. Doszły mnie słuchy, że niektórzy np studiując coś w Warszawie dostają się na medycynę np do Wrocławia i później przenoszą się do Warszawy, argumentując to studiowaniem drugiego kierunku i koniec końców studiują tę medycynę w Warszawie. Czy jest takie coś możliwe, czy to bujda na resorach? I jak to wygląda z drugim kierunkiem, jeśli go zostawię, musiałbym np wtedy studiować medycynę we Wrocławiu, czyli tam gdzie się dostałem, czy po przeniesieniu mogę rzucić ten kierunek na politechnice i zająć się tylko medycyną na tym bliższym uniwersytecie?
luji vitom
Posty: 11
Rejestracja: 12 maja 2017, o 18:39

Re: Stomatoogia i drugi kierunek

Post autor: luji vitom »

Jo ,że tak ale tylko, jeśli rozpatrzą Twój wniosek, o przeniesienie na inną uczelnię pozytywnie (najlepiej wkręcić, że masz kogoś chorego , załatwić zaświadczenie lekarskie), jeśli chodzi o Twój obecny kierunek studiów , jeśli dostaniesz się na medycynę w innym mieście to nwm , czy to jest możliwe, abyś studiował na Politechnice w Warszawie i na medycznym we Wrocławiu jednocześnie. Podsumowując możesz zmienić studia i próbować po roku się przenieść do swojego rodzinnego (zakładam) miasta ale , czy możesz podjąć studia w dwóch różnych miastach tego nie wiem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości