Poprawka matury 2018

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Evejinka
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2017, o 14:25

Poprawka matury 2018

Post autor: Evejinka »

Witam serdecznie. Mam problem i prosze was o pomoc. W 2015r. zdawałam mature, w 2018r. chcialabym poprawic jeden przedmiot, czy ktos sie orientuje gdzie moge zdobyc deklaracje zeby zlozyc to w szkole? Przeszukalam chyba cale google i nic nie znalazlam, w szkole odprawili mnie z kwitkiem bo sami nie wiedza. Pomoze ktos?
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawka matury 2018

Post autor: olunia16 »

Evejinka pisze:
21 cze 2017, o 14:28
Witam serdecznie. Mam problem i prosze was o pomoc. W 2015r. zdawałam mature, w 2018r. chcialabym poprawic jeden przedmiot, czy ktos sie orientuje gdzie moge zdobyc deklaracje zeby zlozyc to w szkole? Przeszukalam chyba cale google i nic nie znalazlam, w szkole odprawili mnie z kwitkiem bo sami nie wiedza. Pomoze ktos?
Witam Deklaracja będzie dostępna na początku roku we wrześniu na stronie OKE/CKE i w szkole. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości