Jak jeść żeby schudnąć..

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: walkway »

Na ile wystarcza Ci opakowanie? Bo również się nad tym zastanawiam.
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: krim »

Fibra Vitale? Z 3-4 miesiące czyli bardo długo . Ogolnie wydajny środek,początkowo cena wydawała mi się bardo droga ale biorąc pod uwagę jego wydajność to nie jest tak źle.
Aga0001
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2017, o 10:11

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: Aga0001 »

Moim sposobem na odchudzanie jest dieta pudełkowa. Jako że nie lubię gotować było to dla mnie idealne rozwiązanie. Jedzenie jest smaczne i zdrowe przede wszystkim. Osobiście korzystałam z firmy z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.
Awatar użytkownika
Besillently
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2018, o 12:25

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: Besillently »

No FibraVitale starczają na bardzo długo, ale to też dlatego, że tyle właśnie powinno się je pić. Nie jest tak, że wypijesz napar i już zaczniesz chudnąć szybciej. Musi minąć trochę czasu, ale przy okazji organizm oczyszcza się z toksyn. No jest wiele korzyści, wynikających z picia tych ziół, nie tylko szybciej chudniesz ale też poprawia się stan skóry
pajak_wlodek
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2018, o 08:48

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: pajak_wlodek »

Hej

Żeby schudnąć to najpierw musisz mieć cel, plan motywację i konsekwencję w działaniu.
Zwykle jest to odpowiednia dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną.
Ja osobiście nie lubię gotować, dlatego moją wyliczoną kalorycznie dietą zajmuje się [mod].
Nie mam po prostu gotować codzienne a wiem ze regularnie zjadane zbilansowane posiłki są niezwykle ważne.
Taki jest mój przepis na chudnięcie, efekty są po 3 miesiącach
Awatar użytkownika
kfisher
Posty: 4
Rejestracja: 9 lis 2019, o 19:40

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: kfisher »

Ja jem normalnie to co chcę i ile chcę, po prostu gdy planuję schudnąć, dużo więcej się ruszam i tylko troszeczkę ograniczam słodycze :wink:
160punktow
Posty: 57
Rejestracja: 31 maja 2019, o 16:39

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: 160punktow »

Regularnie trenuje i musze sie zgodzic z odpowiedzia wyzej. Tym samym zmartwic leniwe osoby. Mozecie jesc salate na kilogramy i pic rozne specyfiki, ale jak chcecie schudnac to niestety trzeba sie ruszyc :D

Przez doswiadczenie z treningiem wgl ciezko mi podejmowac dyskusje z kims kto moze twierdzic, ze samo odzywianie z deficytem kcal czy jakies tabletki, napary moga pomoc. Czesto sugeruje po prostu sprawdzic dwa tygodnie zbilansowanej diety vs dwa tygodnie jedzenia czegokolwiek z regularnym treningiem minimum 3x.

Osobiscie nawet pozwalam sobie na fast foody czy alkohol, to nie jest kwestia tycia, tutaj bardziej problem jest z nastepstwami typu bol brzucha, brak checi do treningu. Po pewnym czasie czlowiek po prostu intuicyjnie to ogranicza - skoro chce byc zdrowy to chce cwiczyc, jesli bede mial problemy z ukladem pokarmowym to nie bede w stanie przecwiczyc - proste.

Przy dobrze rozplanowanych aktywnosciach fizycznych mozecie bez problemu schudnac nawet 4 kg miesiecznie, bez zawracania sobie glowy kalkulatorami kcal. To tylko 3-4.5h w skali 168-godzinnego tygodnia.

Pozdrawiam
renatarey
Posty: 9
Rejestracja: 16 lis 2019, o 14:37

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: renatarey »

Żeby schudnąć potrzebny jest ruch - ćwiczenia oraz odpowiednia suplementacja.
ZdrowaChwila
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2019, o 16:43

Re: Jak jeść żeby schudnąć..

Post autor: ZdrowaChwila »

Żeby schudnąć... Co tu można dodać do pozostałych odpowiedzi. Może to, że każdy chudnie w inny sposób i potrzebuje mniej lub więcej ruchu. Do diety również dodałbym któreś z tych ziół - [mod].
Jedz tak, abyś miał/ła radość z jedzenia a zarazem mniej kg na wadze :wink:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości