Wniosek o weryfikację punktów z matury do OKE - prośba o pomoc

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
katy212
Posty: 21
Rejestracja: 7 paź 2016, o 09:05

Wniosek o weryfikację punktów z matury do OKE - prośba o pomoc

Post autor: katy212 »

Cześć

uprzejmie pragnę zwrócić się z pytaniem i jednocześnie prośbą o pomoc w napisaniu odwołania do OKE w sprawie przyznawanych punktów za zadania egzaminacyjne z arkusza z biologii oraz chemii. Moim celem jest, aby egzaminatora jak najlepiej przekonać do tego, aby uznał moją odpowiedź za poprawną i przyznał punkty

Jakieś rady, sugestie

Osobiście zamierzam zacytować moją odpowiedź, potem odpowiedzi z klucza i uzasadniać np., że są one logicznie tożsame z odpowiedziami w kluczu. Chcę również przytaczać fragmenty z podręczników rekomendowanych przez MEN lub z badań naukowych na poparcie mojej tezy u słuszności mojej odpowiedzi.

Czy macie jeszcze jakieś inne dobre pomysły, które uwiarygodniłyby moją odpowiedź w oczach egzaminatora

Nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby zmieść go z nóg Pragnę, aby nie miał najmniejszych podejrzeń.
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Wniosek o weryfikację punktów z matury do OKE - prośba o pomoc

Post autor: olunia16 »

Cześć. Najpierw to musisz napisać wniosek o wgląd do pracy bez tego nie przejdzie. Potem siadasz dostajesz kartkę i długopis i swój arkusz i możesz napisać tak jak mówisz. Masz zdaje się 3 dni po wglądzie na odwołanie ale tego dokładnie nie wiem. Uwaga tylko na salę nie możesz wnieść niczego prócz długopisu i dowodu. Pozdrawiam
katy212
Posty: 21
Rejestracja: 7 paź 2016, o 09:05

Re: Wniosek o weryfikację punktów z matury do OKE - prośba o pomoc

Post autor: katy212 »

[at]

Dziękuję za odpowiedź Wniosek o wgląd został już złożony 30 czerwca Mam już wyznaczony termin do wglądu, ale właśnie niestety przez to, że ma się tylko 2 dni na złożenie wniosku o weryfikację punktów od dnia wglądu trzeba się streszczać z jego pisaniem, stąd chcę stosunkowo wcześnie zebrać przydatne uwagi, które mogą okazać się pomocne w trakcie pisania tego wniosku o weryfikację punktów
selenie
Posty: 18
Rejestracja: 5 lip 2016, o 14:58

Re: Wniosek o weryfikację punktów z matury do OKE - prośba o pomoc

Post autor: selenie »

olunia16 pisze:
7 lip 2017, o 09:43
Uwaga tylko na salę nie możesz wnieść niczego prócz długopisu i dowodu. Pozdrawiam
Od zeszłego roku można mieć telefon i robić zdjęcia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości