przeniesienie z lekarskiego na stome

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jkiwanska
Posty: 3
Rejestracja: 9 lip 2017, o 13:57

przeniesienie z lekarskiego na stome

Post autor: jkiwanska »

Witam,
W tym roku planuje zacząć studia. Bardzo chciałabym studiować w Poznaniu stomatologie, jednak zamuliłam i nie wpisałam się na czas na te stomatologie, jedynie na medycynę (nie mogłam się jeszcze wtedy zdecydować). Moje pytanie brzmi: czy według Was lepiej będzie pójść np na stome do Szczecina i po roku przenieść się do Poznania, czy zacząć lekarski już w Poznaniu i po roku przenieść sie na stome? Czy studiuje ktoś w Poznaniu i wie coś na temat przenosin z lekarskiego na stome? Jak to wygląda? Ciężko jest? Muszę w ciągu kilku dni podjąć decyzję w kwestii tego co robię, a mam spore wątpliwości która ścieżka będzie bardziej korzystna. Pozdrawiam
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: przeniesienie z lekarskiego na stome

Post autor: Piotrr »

Idź do dziekanatu wydziału stomatologicznego interesującej Cię uczelni i powiedz co jest grane. Ja bym się jeszcze przeszedł do biura rekrutacji i zapytał czy nie mogą jakoś przebukowac rejestracji z leku na stome
W końcu lekarz
jkiwanska
Posty: 3
Rejestracja: 9 lip 2017, o 13:57

Re: przeniesienie z lekarskiego na stome

Post autor: jkiwanska »

Niestety nie jest możliwe przebukowanie rejestracji, ale moje pytanie jest inne: jak to wygląda ze zmiana kierunku po pierwszym roku? Chodzi mi o przenosiny z lekarskiego na stome. Czy jest ciężko czy raczej w miarę łatwo to załatwić?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości