Przeniesienie ocen z tech-dent na lek-dent

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
zosiama
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2016, o 13:42

Przeniesienie ocen z tech-dent na lek-dent

Post autor: zosiama »

Hej
Piszę z pytaniem, bo dostałam się na studia niestacjonarne lekarsko-dentystyczne na gumedzie, a jednoczesnie jestem absolwentką technik dentystycznych tez gumedu. Z tego co widzę to powtarzają się mi przedmioty (statystyka, biofizyka, informatyka, bhp,angielski.itd)
Muszę do jutra wpłacić ogromną sumę zapracowanego czesnego na studia i wyczytałam że po wplacie mam 14dni na dostarczenie wniosku o zwrot kasy, ale nigdzie w regulaminie nie mogę znaleźć czy to dotyczy też mojej sytuacji.
Kierunki są na tym samym wydziale i myslałam, ze będą widzieć, że się przedmioty powtarzają i zniżą mi czesne, ale centrum rekrutacji twierdzi, że i tak muszę wpłacić teraz całość.
Czy ktoś może z Was był w takiej sytuacji, albo przepisywał sobie przedmioty z innego kierunku i potrafi mi powiedzieć co zrobić najpierw? Chodzić po wykładowcach/kierowników katedr z podaniami, czy od razu iść do Prodziekana?
Ktos może potrafi mi pomóc?
Hektor1995
Posty: 118
Rejestracja: 20 sie 2012, o 23:19

Re: Przeniesienie ocen z tech-dent na lek-dent

Post autor: Hektor1995 »

Jak sie to skończyło ? Moja dziewczyna ma identyczna sytuacje.
Lekarski sezon VI CMUJ
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości