milosc do fretki

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
lauruniaa666
Posty: 9
Rejestracja: 4 gru 2007, o 13:16

Re: milosc do fretki

Post autor: lauruniaa666 »

Gooosiuu ja swoją kocham za u : :D
-za to ze musialam wszystkie kwiatki postawic na krzeselka bo chciala je przesadzac
-za to jak mnie buudzi i drapie w klatke jak spie za dlugoo a ona jest w klatce
-za to jak sie rzuca w locie na miiska z ządbkami na wierzchu
-za to jak mi wskakuje na wanne jak sie kąpie i zwala wszystkie szampony i płyny do wody
-za to że przychodzi do mnie i ślicznie usypia kolomnieee i sie przeciąga jak tyyggrysek
-za to że jak tylko zobaczy popielniczke to łapie peta w zeby i ucieka z nim (smiesznie wygląda ale ją musze wtedy gonić zeby zabrac ) P
-za to że jak jej kupilam nowe zabawki to widzialam je wtedy po raz ostatni bo sa gdzies bardzo dobrze schowane
-za to że ją musze czesto wyciągac z kosza na śmieci
-za to że wylala pepsii i przeleciala z łapkamii mokkryymi po mojej nowej białej kanapie hehehe
-za to że jak latam i sprzzątam po niej to trace mnuustwo kalorii PPP
-za to że wskakuje mi na klawiatuuree zmienia piosenki w winampie i na gg wysyla wiadomosci do roznych osob P (bardzo towarzyska jest ) heehhe

I MOGŁA BYM TAK WYMIENIAC I WYMIENIAC . ))

iii zaa wwsszyystkiee ppsootyy za too jaka jest śliczna i jakiee ma ślicznee oczka jak na spaacerkuu uciekaa do mnie jakk siee przestraaszyy czegooośś i odraz chowa sie w kaptuurze od kuurtkii jej sie niee da niee kochaać ! moja kochanaa kookiii ::*:*:*:*

pozdrawiammm )
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość