UJ Farmacja

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
pipilang14
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2017, o 08:01

UJ Farmacja

Post autor: pipilang14 »

Czy myślicie, że mam szansę na dostanie się z trzeciej listy, skoro przede mną jest 30 osób ? Do aktualnego progu brakuje mi 1,5%
selenie
Posty: 18
Rejestracja: 5 lip 2016, o 14:58

Re: UJ Farmacja

Post autor: selenie »

Nie wiem czy z 3 ale ogolnie to na pewno
czekoladka9325
Posty: 79
Rejestracja: 6 sty 2013, o 09:29

Re: UJ Farmacja

Post autor: czekoladka9325 »

Prog na uj jest nie przewidywalny 30 osób to sporo ale jakaś szansa jest ale gdzieś w polowie września zazwycZaj są dwie listy a trzecia we wrzesniu moja znajoma tak czekała aż spadnie o 2 pkt w lipcu i się niedoczekala bo spadł jeszcze tylko o 1 pkt Ale to było 2 lata temu więc jak masz awaryjne miejsce gdzieś indziej to złóż dokumenty i czekaj☺
biochem97
Posty: 4
Rejestracja: 1 kwie 2015, o 13:30

Re: UJ Farmacja

Post autor: biochem97 »

Czy rektutacja w Krakowie UJ na Farmację będzie się odbywać jeszcze w sierpniu? Czy czekać aż się odezwą dopiero we wrześniu? Wiecie może ile osób zazwyczaj rezygnowało po zapełnieniu limitu? Jestem na 36 miejscu pod progiem, ale wydaje mi się, że więcej osób musi zrezygnować, pewnie aktualnie przyjęli z nadwyżką. Mam 148 punktów, próg wynosi 151. Mam szansę, czy nie ma co liczyć?
czekoladka9325
Posty: 79
Rejestracja: 6 sty 2013, o 09:29

Re: UJ Farmacja

Post autor: czekoladka9325 »

w tym roku jest o wiele wiecej chetnych niz w roku porzednim , trudno powiedziec czy az tyle spadnie bo rzeczywiście sporo wzieli teraz nadmiaru. w sierpniu nie ma rekrutacji bo sa urlopy kolejne przyjecia jesli bd to dopiero na poczatku wrzesnia)
Awatar użytkownika
huncuthka
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2017, o 18:46

Re: UJ Farmacja

Post autor: huncuthka »

Hej, ja jestem w identycznej sytuacji. Też mam 148 punktów
Z tego co się orientowałam, progi rok temu były mniej-więcej takie same jak teraz, a osoby z naszym wynikiem dostały się na początku września, więc myślę, że nie ma się o co martwić, tylko szkoda, że już raczej akademika się nie załatwi itd. :c Na pewno, jeśli będą przyjmować osoby z danym wynikiem, to przyjmują już je wszystkie, albo nikogo.
czekoladka9325
Posty: 79
Rejestracja: 6 sty 2013, o 09:29

Re: UJ Farmacja

Post autor: czekoladka9325 »

Tylko ze w tamtym roku było dużo mniej chętnych ☺ wiem co mówię Bo mieszkałam z dziewczyną z 1 roku a osoby z 148 pkt były przyjmowane pod koniec września wszystko okaże się we wrześniu jak ostateczna ilość osób zrezygnuje
Awatar użytkownika
Dat_Boi
Posty: 15
Rejestracja: 25 maja 2016, o 01:03

Re: UJ Farmacja

Post autor: Dat_Boi »

ilość chętnych nie ma jakiegoś dużego znaczenia w tej kwestii. Wystarczy popatrzyć na progi na pozostałe uczelnie, wszędzie jest więcej chętnych i co? Kolejne progi są mniejsze od ich zeszłorocznych odpowiedników. Nie macie się co stresować, na farmacji już tak jest, że wraz z kolejnymi rekrutacjami na lekarski, stome, czy farme w innych miastach zwalniają się miejsca. Myślę, że próg będzie podobny jak w zeszłym roku (ten ostatni). Coś koło 142-140
Awatar użytkownika
OliwkaSara
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2015, o 13:53

Re: UJ Farmacja

Post autor: OliwkaSara »

huncuthka o akademiki się nie martw, miejsce znajdzie się na pewno jeszcze we wrześniowej turze. Ponadto ostatnio miejsca dostępne były przez cały rok akademicki.
biochem97
Posty: 4
Rejestracja: 1 kwie 2015, o 13:30

Re: UJ Farmacja

Post autor: biochem97 »

Wie ktoś kiedy znowu ruszy rekrutacja na UJ? Od początku września, czy jakoś w połowie? Czekam z szukaniem mieszkania w Poznaniu z nadzieją, że się jeszcze dostanę na CMUJ i już trochę się niecierpliwię
czekoladka9325
Posty: 79
Rejestracja: 6 sty 2013, o 09:29

Re: UJ Farmacja

Post autor: czekoladka9325 »

raczej w drugiej polowei wrzesnia , moje wspolokatorki rok temu dostaly sie w ostatnim tygodniu wrzesnia a niewiele im braklo w lipcu
biochem97
Posty: 4
Rejestracja: 1 kwie 2015, o 13:30

Re: UJ Farmacja

Post autor: biochem97 »

Czeka ktoś jeszcze na jakieś informacje z UJ? Mi powiedzieli, że nie wiadomo, czy we wrześniu będą przyjmowane kolejne osoby, ale dziwnie by skoro zawsze ktoś tam od lipca zrezygnuje na pewno.
Awatar użytkownika
Dat_Boi
Posty: 15
Rejestracja: 25 maja 2016, o 01:03

Re: UJ Farmacja

Post autor: Dat_Boi »

Zawsze mówią, że nie wiadomo. Kto Ci da słowo, że będą? Zawsze jest szansa, że nie będą, nawet jeśli prawdopodobieństwo wynosi 0,0000001%.
W zeszłym roku trzecia lista była 14 września. Radzę uzbroić się w cierpliwość.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości