Ksiazki do rozszerzonej chemii i biologii

Forum biochemiczne poruszające problemy związane z chemią w organizmach żywych, biosyntezą, strukturą, stężeniem, funkcjami i przemianami substancji chemicznych w organizmach
Safnaiszia120
Posty: 1
Rejestracja: 6 lis 2017, o 11:53

Ksiazki do rozszerzonej chemii i biologii

Post autor: Safnaiszia120 »

Czesc. Jestem dopiero w 1 klasie liceum i chce pisac mature rozszerzona z chemii i biologii. Z racji tego, ze jestem na calkiem innym profilu musze sie uczyc na wlasna reke. Czy macie jakies konkretne ksiazki/materialy przygotowujace do matury? Kompletne zestawy. Zalezaloby mi zeby miec np 2, ale porzadne w ktorych bd zawarty caly material (o ile to wgl mozliwe). Z gory dziekuje za pomoc.
Lek_9
Posty: 4
Rejestracja: 4 lis 2017, o 13:22

Re: Ksiazki do rozszerzonej chemii i biologii

Post autor: Lek_9 »

Myślę ze podreczniki z których korzysta sie w liceum-3 czesci nowa era to taka podstawa. Zarówno chemia jak i biologia. Fajnie wytłumaczone, biologia bardzo mi pasowala.
z chemii zbiory zadan - witowski jedt ok, ale ma schematyczne zadania. Potem juz zbyt monotonne ale do przecwiczenia jak najbardziej.
No i zbiór zadan persony (2tomy), rewelacja. Moja korepetytorka mi go polecila, zadania sa super.
Pazdro tez okej.

Z biologii fajne sa tez ksiazki bukały, pytania wymagają logicznego myślenia.
Jak coś potrzebujesz, pisz priv. Mam na sprzedaż podręczniki, i duzo zbiorów
Lek_9
Posty: 4
Rejestracja: 4 lis 2017, o 13:22

Re: Ksiazki do rozszerzonej chemii i biologii

Post autor: Lek_9 »

Ale z chemii jako zbiory zadan jednak dla mnie wygrywa persona.
No i biologia na czasie 3 części nowa era
I to jest chemia tez to samo wydawnictwo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość