Czy warto robić kurs masażu??

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
EwKa1202
Posty: 140
Rejestracja: 19 lip 2013, o 12:29

Czy warto robić kurs masażu??

Post autor: EwKa1202 »

Hej Będę teraz kończyć licencjat z fizjoterapii, jeszcze nie miałam zajęć z masażu lecz większość moich kolegów ze studiów zrobiło już kurs. Zastanawiam się czy warto go jeszcze zrobić skoro kończąc licencjat otrzymuję uprawnienia do wykonywanie masażu. Czy jednak lepiej zrobić kurs aby mieć certyfikat?
Fransula
Posty: 4
Rejestracja: 13 kwie 2017, o 12:50

Re: Czy warto robić kurs masażu??

Post autor: Fransula »

Uprawnienia uprawnieniami, ale myślę, że należy UMIEĆ a nie mieć papier, dlatego ja skłaniałbym się do praktykowania na kursie, a nie tylko do poznania teorii z zajęć na uczelni. Polecam bardzo mocno tę szkołę masażu, tutaj ja się uczyłem
[spam]
I bardzo jestem zadowolony z efektów tego szkolenia:)
Solek

Re: Czy warto robić kurs masażu??

Post autor: Solek »

a chcesz byc masażystą czy fizjoterapeutą?
ja studiuję na wyższej szkole mazowieckiej tez fizjo i robie jedynie kursy fizjoterapeutyczne, jak pnf, pnf 2 stopnia czy terapię manualną.
kassol
Posty: 9
Rejestracja: 8 lip 2017, o 20:53

Re: Czy warto robić kurs masażu??

Post autor: kassol »

Solek - jestes zadowolona ze studiów na Wyższej Szkole Mazowieckiej?
Solek

Re: Czy warto robić kurs masażu??

Post autor: Solek »

ooooo tak bardzo jestem zadowolona! Wyższa Szkoła Mazowiecka ma fajnych wykładowców - praktyków i dobrze przygotowane sale. Kiedyś rozmawiałam z koleżanką, która studiuję fizjoterapię na państwowej uczelni i wykładowców mają w dużej liczbie, teoretyków. Sale mają ogólne, dostosowane pod różne kierunki,które są na tym wydziale. Ja nie żałuję wyboru
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości