Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
saguarowega
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2016, o 09:57

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: saguarowega »

WTF Polski? Serio? I tak samo rozszerzenie liczy się x2?
saguarowega
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2016, o 09:57

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: saguarowega »

Aa dobra już wszystko zrozumiałam sorki za moje bezpodstawne uniesienie (nie doczytałam). Musieli znaleźć jakiś sposób żeby sobie ułatwić ale już bardziej pasowałby angielski
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Dlaczego tu nikt nie pisze?

Dajcie mi sposób uczenia się Biologii.
Jak Wy się uczucie? Wkuwacie a później zadania czy zadania i szukanie odpowiedzi w książce?
koalarozek
Posty: 41
Rejestracja: 8 lut 2015, o 18:11

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: koalarozek »

ja tez chętnie poczytam o waszych sposobach:) Ja robię notatki, a następnie przerabiam zadania z danego działu. Ale najpierw uczę się teorii, a potem szybciutko zadania,żeby sprawdzić ile zrozumiałam.
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Notatki z jakich podręczników? Bukała Operon?
Bo ja notatki robię z tych podręczników.
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: bedziedobrzeXd »

1. Czytanie podręcznika
2. Przeczytanie repetytorium
3. Zadania
4. Zadania
5. Zadania
6. Zadania
7. Wynotowanie w zeszycie błedów, które pomimo rozwiązywania zadań się powtarzają.
8. Zadania
9. Zadania
10. Zadania

1/6 SUM WLK
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Ja odkładam Witowskiego z Biologii w kąt, i otwieram Persone, Omege zbiór. Jak skończę wówczas zaglądnę do Witowskiego. Ale tak marzec kwiecień. Bo ja nie rozwiązuje, tylko płaczę nad tymi zadaniami z Witosa. Co innego z chemii.

Ale chemia fajnie wchodzi, kupiłem tydzień temu nowy zbiór Węglowodory i połowę zbioru mam zrobione, jeszcze druga połowa i kolejny ostatni z Witowskiego.
Zbiór dwa entalpia, kinetyka, chemia fizycznalt- tu też chyba żyły będę próć. I jak dobrze pójdzie do świąt, to święta zrobię podjazd z fizyką. Ciągnie mnie do niej żeby spróbować napisać 3, oczywiście fizyka podstawowa.
kinga1505
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2015, o 10:45

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: kinga1505 »

witowskim z biol. nie ma się co przejmować, zadania tam są conajmniej dziwne
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: bedziedobrzeXd »

Medyk 300 - czesc 2 z chemii jest najfajniejsza jak coś to pisz - chemia roztworów to mój konik tak samo kinetyka
A najgorzej mi idzie organiczna
1/6 SUM WLK
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

BedziedobrzeXd

Przygotuj się, bo bardzo możliwe, że będę Cię bombardować zadaniami
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Bumkot »

Chodzicie na korki z bio czy sami się uczycie formułować odpowiedzi pod klucz?
Cel -> lek
tiamobianco
Posty: 22
Rejestracja: 8 lip 2016, o 14:52

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: tiamobianco »

Witam wszystkich.
Również poprawiam maturkę z biolki i chemii w tym roku, więc stwierdziłam, że dołączę się do pogaduszek Tylko taki mały szczegół - poprawiam nową maturę i jestem rocznik 98. Także wybaczcie, że się wtrącam, ale jest to jedyny w miarę aktywny temat odnośnie poprawy, a gdzieś muszę się żalić xd

Bumkot, jak dla mnie jakaś opieka nad naszymi odpowiedziami jest niezbędna. Ja chodzę właśnie na taki kurs z biolki, gdzie pani zadaje nam zadania podzielone na działy, które przynosimy na zajęcia i razem sprawdzamy. Ogólnie ta nauczycielka jest weryfikatorem maturalnym i fajne jest to że jak ktoś czyta odpowiedź, potrafi całkowicie odnieść się do tej wypowiedzi i zmieniać pojedyncze słówka, albo proponuje jakieś wstawki a nie tak jak w lo, że mi nauczycielka od razu wstawiała 0 pkt i jak pytałam o wyjaśnienie to mówiła jakieś swoje wyuczone formułki xd Także bardzo polecam korki, gdzie ludzie naprowadzają na myślenie według klucza.
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Jak nauka u Was?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości