Badania: wpływ oleju, wodnego wyciągu i syropu z żywokostu lekarskiego na kiełkowanie i wczesne tempo wzrostu pszenicy

Zagadnienia fitofizjologiczne poświęcone badaniom procesów życiowych roślin, funkcjami ich organów oraz warunkami w jakich realizowane są funkcje życiowe roślin.
IndeedLad
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2017, o 19:00

Badania: wpływ oleju, wodnego wyciągu i syropu z żywokostu lekarskiego na kiełkowanie i wczesne tempo wzrostu pszenicy

Post autor: IndeedLad »

Hej!

Mam problem z napisaniem pracy badawczej. Problem polega na tym że nie za bardzo wiem jak ugryźć temat. Tematem pracy jest wpływ oleju, wodnego wyciągu i syropu z żywokostu lekarskiego na kiełkowanie i wczesne tempo wzrostu pszenicy. Nie wiem do jakiej literatury zajrzeć i jakich publikacji szukać. Szukałem na własną rękę ale nie mogłem znaleźć tematu podobnego do mojego przez co nie będę miał jak odnieść swoich wyników do wyników innego badania. Jeśli już coś znalazłem to badanie bylo skomplikowane i się w nim gubiłem. Szukałem w różnych książkach dotyczących fizjologii roślin jakiś wskazówek ale tam raczej informacje były dość okrojone albo oczywiste.

Dzięki za wszelką pomoc!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości