Zatwardzenie u psa... co i jak...

krakow2000
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2009, o 17:04

Zatwardzenie u psa... co i jak...

Post autor: krakow2000 »

Witam
Mój pies od 2 dni nie może się wypróżnić. Je trawę ale jakoś nie bierze go na wymioty. Pije wodę ale przez te upały nie chce mu się praktycznie jeść. Jada głównie suchą karmę (inne żarcie mu nie odpowiada) od czasu do czasu jakąś kostkę (taką ze sklepu zoologicznego).
Widzę, że ją brzuch boli no ale nie wiem co zrobić. znacie jakieś sposoby
Wątróbki ona nie tknie. zresztą nie tknie niczego co nie gotowane (wybredna) więc wątróbka czy tym podobne nie wchodzą w grę.
Proszę o jakąś poradę. Weterynarz wiem, że dobra sprawa no ale może obejdzie się bez niego
Awatar użytkownika
marti91
Posty: 210
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 10:56

Re: Zatwardzenie u psa... co i jak...

Post autor: marti91 »

hmm pies dwa dni się nie wypróżnia, widać, ze go boli, a Ty mówisz, że może się obejdzie? To moze być nawet nowotwór jelita grubego, który objawy daje już w bardzo późnym stadium. Lepiej dmuchać na zimne i lecieć do weta.
weroniccca
Posty: 9
Rejestracja: 7 lut 2012, o 09:50

Re: Zatwardzenie u psa... co i jak...

Post autor: weroniccca »

siorki dziecko bierze dicopeg junior na zatwardzenie,pomaga mu, może coś podobnego jest też dla psów, popytaj weterynarza
ula138
Posty: 3
Rejestracja: 6 sty 2018, o 10:50

Re: Zatwardzenie u psa... co i jak...

Post autor: ula138 »

JAk zmieniłam karmę na Petvita wszelkie dolegliwości żołądkowe odeszły. Polecam tą karmę.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość