Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: James Bond »

Ja poprostu tego chcę. Od zawsze to chciałem, i nie ważne w jakim wieku by mi się udało cieszył bym się jak małe dziecko. Cappy mówi o utrzymaniu przez rodziców. Darmo w domu nie siedzę. Pracuje kasę na konto odkładam. Więc zamierzam się utrzymać za swoje.
Co mnie motywuje? Poprostu zanim kope w kalendarz chce osiągnąć sukces. Motywacją może być takze i kobieta, która Ci się podoba.
Cappy
Posty: 459
Rejestracja: 8 cze 2014, o 18:51

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Cappy »

Z tym utrzymaniem się za swoje to nie byłbym taki pewien, ale tego Ci życzę. Oczywiście, świetnie, że o ty marzysz i życzę Ci tego bo naprawdę super sprawa. Tak tylko chciałem wszystkich ostrzec, że wcale nie jest tak kolorowo. Życzę powodzenia
Angel_xoxo
Posty: 13
Rejestracja: 24 wrz 2017, o 19:49

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Angel_xoxo »

Tak sobie teraz myślę, że przecież lepiej iść na lekarski do trzydziestki niż pracować np na kasie w sklepie do emerytury. To i tak wszystko się zwróci. Rodzicom też już wtedy można wszystko zrekompensować w akcie wdzięczności. A jeszcze jeśli to jest największe marzenie to czemu nie. Życie jest krótkie.
Btw na lekarskim jest taki mix roczników, że raczej wiek to nie jest taki problem.
Cappy
Posty: 459
Rejestracja: 8 cze 2014, o 18:51

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Cappy »

Ależ oczywiście, ale nie uważasz to za małą niesprawiedliwość, że uczysz się całe życie a po studiach musisz prosić rodziców o pieniądze?
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: James Bond »

Czyli problem opiera się na finansach.
Rodzice są też po to by pomagali, a wszystkie koszta można wyregulowac w czasie. Po za tym większości wyjeżdża za granicę zarabiać.
Nie widzę problemów z finansami. A jeszcze jeśli ktoś potrafi oszczędzać i liczyć się z groszem.
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: James Bond »

Na dzień dzisiejszy skupiam się na nauce i dostaniu się. Chcę widzieć swoje imię i nazwisko pesel na listach uczelni danego kierunku. Później zacznę myśleć o innych sprawach.
Kamil987
Posty: 51
Rejestracja: 30 gru 2015, o 17:43

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Kamil987 »

Moim skromnym zdaniem wydaje mi się, że we wszystkich zawodach medycznych szału finansowego to nie ma. Ale może co ja tam wiem.
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: James Bond »

Ale widzę że mało osób pisze, bo mało osób się udziela.

Moi kumple się żenią. A ja? Ja się uczę do poprawkowej w maju
Angel_xoxo
Posty: 13
Rejestracja: 24 wrz 2017, o 19:49

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Angel_xoxo »

I tak trzymaj! Nie kazdy musi mieć dziecko przed trzydziestką
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: fenytoina »

Ja też wychodzę za mąż za jakiś czas i jestem z deka przerażona, że pierwsze dziecko pewnie będzie po drugich studiach, czyli po 30 chociaż teraz to chyba nie taki problem? znacie jakieś przykłady dziewczyn na studiach medycznych które dały radę w trakcie? Czy jednak najlepiej dopiero po studiach?
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Bumkot »

Amira17 pisze:
5 sty 2018, o 21:38
Na podstawie różnicy elektroujemnosci.
Wiązanie kowalencyjne gdy deltaElt 0.4
Wiązanie kowalencyjne spolaryzowane 0.4<lub równe deltaEltlub równe 1.7
Wiązanie jonowe gdy deltaEgtlub równe 1.7
Czy o to chodzi Bumkot?
tak, dziękuję, teraz mam pewność
Cel -> lek
zupan
Posty: 36
Rejestracja: 26 gru 2017, o 17:19

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: zupan »

fenytoina pisze:
6 sty 2018, o 18:28
Ja też wychodzę za mąż za jakiś czas i jestem z deka przerażona, że pierwsze dziecko pewnie będzie po drugich studiach, czyli po 30 chociaż teraz to chyba nie taki problem? znacie jakieś przykłady dziewczyn na studiach medycznych które dały radę w trakcie? Czy jednak najlepiej dopiero po studiach?
raczej nikt nie da rady uciągnąć medycyny i dziecka
zupan
Posty: 36
Rejestracja: 26 gru 2017, o 17:19

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: zupan »

Jakoś tak to szło
"Fucking my life to save yours"
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości