Stetoskop dla III-r. studenta

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ramzey
Posty: 18
Rejestracja: 27 maja 2008, o 14:40

Stetoskop dla III-r. studenta

Post autor: Ramzey »

Siema. Mam do was prośbę jak w temacie co wybralibyście do 150zł. Poza tym chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was miał przyjemność korzystać z Littmannów lightweigh II, gdyż ciężko znaleźć o nich jakiekolwiek opinie.
Z góry dzięki za pomoc
ногомас

Re: Stetoskop dla III-r. studenta

Post autor: ногомас »

polecam właśnie ten, stosunek cena/jakość niczego sobie, wiadomo, nie ma odtwarzacza mp3, ale za tą cenę nic lepszego nie znajdziesz.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Stetoskop dla III-r. studenta

Post autor: Mårran »

Ja używam tylko littmana classic II (i mogę go polecić), ale chyba nie w tym przedziale cenowym.
Pani Buka
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Stetoskop dla III-r. studenta

Post autor: Medycyna Lwów »

jest wątek o stetoskopach, poszukaj i poczytaj
Karliczek123
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2016, o 13:54

Re: Stetoskop dla III-r. studenta

Post autor: Karliczek123 »

Każdy czeka na tę chwilę, ja czekalam tak jak kazdy 3 lata . )
Stetoskop to juz teraz nawet wyznacznik stylu sa cudne (kobiet to dotyczy)
Funkcjonalne również

Polecam atrakcyjne ceny stetoskopów na stetosklep.pl Nie wiem czy wolno dawać link ale ja jestem bardzo zadowolona, kupiłam za 219 zł Littmanna są za 219 ale i za 2000. wystarczy poszukać
Załączniki
dddddddddddddddddddddd.png
black-cat
Posty: 496
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:38

Re: Stetoskop dla III-r. studenta

Post autor: black-cat »

Jaki stetoskop bardziej polecacie- Littmann II czy III?:)
Kierunek lekarski :)
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Stetoskop dla III-r. studenta

Post autor: Mårran »

Ja chyba II, bo na pewno tańszy niż III, a na 3cim roku nie mniej funkcjonalny. Chyba że odpowiednich kolorków nie będzie

Ja mam Classic II od bodajże 2 roku studiów (2010) i nadal się świetnie trzyma
Pani Buka
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Stetoskop dla III-r. studenta

Post autor: David »

Ja Classic II SE nie polecam, cały czas miałem problem z obwódką głowicy stetoskopu przez co non stop miałem kłopot z wypadaniem membrany. Jej wymiana to 60-100% kosztu stetoskopu tańszych firm. Teraz mam kardiologiczny TechMeda za 9 dych i lepiej przez niego słychać niż przez Classic II i nie ma ww. problemu.

Moja Kobieta ma też Riester Tristar i jego też mogę zdecydowanie polecić, do tego jest bardziej funkcjonalny dla studenta, bo ma wymienne głowice i można internistyczny błyskawicznie przerobić na neonatologiczny/pediatryczny.

Generalnie ja bym wielkiej roli do stetoskopu nie przywiązywał, na początku wiadomo bajer, bo kliniki, bo nowość, już po paru ćwiczeniach traktuje się go normalnie i nie zwraca uwagi na żadne parametry (trochę jak anatomią po zdanym egzaminie ). Dla mnie Littmann to strata kasy, płaci się tylko za firmę, ale to tylko moje zdanie.
lykorz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości