Co to za owad - szubak?

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
Tompot2
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2018, o 10:25

Co to za owad - szubak?

Post autor: Tompot2 »

Witam,

Bardzo Proszę o pomoc co to za robaki ? Znalazłam je na oknie parapecie i pod łóżkiem .
Załączniki
image.jpg
image.jpg
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Szubak

Post autor: karteczka88 »

Szubak jakiś
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
paulab
Posty: 1
Rejestracja: 3 cze 2018, o 20:26

Re: Co to za owad - szubak?

Post autor: paulab »

Mam te same.co najdziwniejsze sa tylko w jednym pokoju, nie mam futer ani skor, tez myslalam, ze szubak, ale larw nigdzie nie ma.na samym poczatku myslalam, ze to jakies owocowki, ze mi corka sok na obrus nalala, ale po blizszym ogladnieciu stwierdzilam, ze to bardziej maly zuczek niz mucha. Tez probuje ustalic co to, ale na dtronach internetowych szubaki maja plamki.tez potrafia latac i siadaja na firankach, a wieczorem przy lampie? Nie mam pojecia skad to sie wzielo, mieszkam w domku szeregowym, czy jest mozliwe, ze nowi sasiedzi ze soba to przyniesli? Jest tego duzo, codziennie z podlogi ok 20 zdechlakow zbieram, lataja na meble, ale tylko te przy oknie.rzeczywiscie jak polozylam koszulke bawelniana, to zaraz dwa na niej byly, czyli padowaloby na szubaka, ale skad inny wyglad i brak larw? Kupilam trutki na latajace insekty-nic nie daly, jutro kupie jeszcze do pryskania. Mam dwa koty, dlatego boje sie pryskac, juz do naklejek z trucizba jeden sie dobieral.a i nie wiem czy nie jestem na nie uczulona (mam uczulenie na wiele insektow, nawet na pajaki, bo od dwoch dni twarz mnie piecze.z zachowania pasuja na szubaki, z wygladu i braku larw nie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość