Jak poukładać nabytą wiedzę?

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Agisali
Posty: 8
Rejestracja: 31 mar 2015, o 16:29

Jak poukładać nabytą wiedzę?

Post autor: Agisali »

Hej. Potrzebuję pomocy i to nie małej, ale zaczynam uważać że ten dział nie jest dla mnie. Zdawałam dwa lata temu maturę (nauczycielka sama nie ogarniała materiału na maturę) no i napisałam egzamin na 47% co było jednym z lepszych wyników w moin liceum. Problem tylko w tym że nie dostałam się z nim na farmację którą chciałam, a teraz poprawiam ją. Od września. Ba! Od sierpnia się uczę na maturę. Z systematycznoscią różnie ale nie ma większych przerw niż tydzień a są dni w których i uczę się po 6 godzin. Przerobilam zbiory witowskiego, cały materiał, robiłam notatki zadania. A teraz matury cisne. No właśnie. I się załamuję. Piszę je na około 50% czuję że wszystko się pomieszało. Wczoraj zrobilam próbną z oke krakowa z 2017 i obliczyłam sobie 19 pkt na 60. Jak teraz to poukładać? Mam wg jakąś szansę by poprawić tą maturę? Zależy mi na wyniku ok 60%
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Wszystko się wymieszało + stres :(

Post autor: Mårran »

Hej,
jeśli się uczyłeś, to coś tam pamiętasz, musisz tylko poukładać wiedzę i opanować stres. Rób arkusze maturalne, wszystkie, jakie znajdziesz, sprawdzaj z kluczem, analizuj odpowiedzi, a jak czegoś nie wiesz, to doczytuj na bieżąco z internetu lub podręcznika.

Powodzenia.
Pani Buka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 19 gości