woj-lek Łódź

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
lfss
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2018, o 11:36

woj-lek Łódź

Post autor: lfss »

Hej. Interesuje mnie woj-lek Łódź. Będę poprawiał maturę, muszę wyrobić kondycję, także pracuję. Mam do wyboru:
-mat
-biol
-chem
-fiz

Awaryjnie jeszcze angielski, bo jak nie wyjdzie jest jeszcze AMW i WSOWL. Trochę dużo, ciężko wszystko łączyć. Do tego praca na 4 brygadówce Zmęczenie, mało czasu i tak dalej. Chcę zapytać które matury według Was/który przedmiot są najłatwiejsze. Gdzie jest najmniej materiału? Bazowo jestem zmuszony wziąć matematykę i angielski PR, co z trzecim przedmiotem? Który Ty byś wybrał/wybrała? Wydaje mi się, że chemia będzie najmniej objętościowa i przy rozszerzonej matematyce w miarę łatwa. Proszę o opinie. Pozdrawiam
lfss
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2018, o 11:36

Re: woj-lek Łódź

Post autor: lfss »

A jak już jesteśmy przy maturach to może jakieś sposoby na naukę? Mam do rozdysponowania 3-4h dziennie, systematycznie, codziennie, nie będzie problemu. Ogólnie dużo rozważam na ten temat no i wydaje się być oczywiste, że z mat-chemu pasuje robić teorię i jak najwięcej zadań, z angola słówka, gramatykę, oglądać filmy. Nie wiem jednak czy lepiej będzie np.Jeden dzień przeznaczyć na matmę i trochę angielskiego, drugi na chemię i trochę angielskiego, niedzielę np.na film po angielsku czy może lepiej uczyć się tego mniejszymi partiami codziennie - każdy przedmiot. Mam rok, bardzo dużo. W ubiegłym roku uzyskałem 62% z rozszerzenia z angielskiego, 60% z matmy podstawowej [nie uczyłem ani tego, ani tego], niecałe 30% z chemii rozszerzonej [umiałem tylko obliczenia, budowę atomu i wiązania, doszedł stres i wpadka]. Ogólnie wydaje mi się, że mimo wszystko mogę zdać te 3 matury nawet na 100%, bo materiału jest bardzo mało, koło 100 punktów podstawy z chemii, trochę więcej z matmy, ponad 365 dni Proszę o Wasze opinie, bo chcę zacząć najlepiej dzisiaj po pracy.
Awatar użytkownika
soczka
Posty: 63
Rejestracja: 2 lis 2015, o 18:33

Re: woj-lek Łódź

Post autor: soczka »

chemia wcale nie jest taka super łatwa, zależy jaki dadzą arkusz bo niestety cke leci sobie w kulki w tym temacie. Dobry nauczyciel + kupa zadań w nowej formule i heja
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości