Herbal Pets - co sądzicie o produktach?

Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Herbal Pets - co sądzicie o produktach?

Post autor: Agusia »

Hej, właśnie wczoraj byłam na targach zoologiczno-botanicznych we Wrocławiu. Był tam bardzo miły Pan (chyba właściciel) firmy Herbal Pets. Polecił mi tani sklep internetowy, w którym można (naprawdę tanio) kupić produkty Herbal Pets. Co sądzicie o produktach tej firmy? Moje szynszyle są zachwycone . Wcześniej kupowałam już im różne produkty tej firmy (suszoną marchewkę, pasternak, mieszanki owocowe, korzenie, itd.), ale wczoraj jak dostały topinambur, mieszankę dla szynszyli i gruszki suszone (dostałam gratis od tego miłego pana ) to po prostu były zachwycone. Aż im się radary (czytaj: uszy) trzęsły . Jak widać to, co się dostanie szczerze, z dobrego serca lepiej smakuje .
dream
Posty: 266
Rejestracja: 13 cze 2007, o 09:59

Re: Herbal Pets - co sądzicie o produktach?

Post autor: dream »

ha, a moje tego nie jedzą, jedynie zioła, ale to też nie hp a hf. a szkoda, bo muszę im wszystko sama suszyć.
cóż, gusta i gusciki.
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: Herbal Pets - co sądzicie o produktach?

Post autor: Agusia »

No tak. Moje szyszorki też są wybredne. Nie jedzą np. gotowych mieszanek (np. Animals, Vitapol), ale bardzo lubią suszki.
Ja też staram się suszyć co-nieco, ale różnie z tym bywa, dlatego kupuję.
wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: Herbal Pets - co sądzicie o produktach?

Post autor: wiza55 »

A moj Szymek nie je żadnych kupowanych smakołyków poza kolbami i kostami wapiennymi(z Vitapolu lub Daco Art) i muszę mu wszystko sama suszyć!

[ Dodano: Nie Wrz 16, 2007 08:47 ]
A niedawno kupiłam mu dropsy owocowe dla gryzoni, a on nawet ich nie tknął!
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Herbal Pets - co sądzicie o produktach?

Post autor: Evka13 »

Mogłabyś podać stronkę z tą karmą
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Herbal Pets - co sądzicie o produktach?

Post autor: Predator713 »

ja też suszę sam (a raczej moja mama) ale daję też gotową mieszankę VITAPOLU. oczywiście od czasu do czasu daję przez kilka dni sam granulat (po prostu wybieram z karmy vitapolu dodatki) żeby nie miała zbyt mało witamin. nie zmieniam firmy więc z przewodem pokarmowym problemów nie ma
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Herbal Pets - co sądzicie o produktach?

Post autor: Evka13 »

A można wiedzieć jakie dokładnie gatunki roślinek suszycie
dream
Posty: 266
Rejestracja: 13 cze 2007, o 09:59

Re: Herbal Pets - co sądzicie o produktach?

Post autor: dream »

Evka13 pisze:A można wiedzieć jakie dokładnie gatunki roślinek suszycie
jabłka zielone, twarde gruszki, banany, pokrzywę, liście i gałęzie brzozy, mniszek lekarski, marchewkę, buraki
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Herbal Pets - co sądzicie o produktach?

Post autor: Evka13 »

Aha, dzięki

[ Dodano: Sro Lut 20, 2008 14:25 ]
A z ziół jakie roślinki nadaja się do suszenia? Coś typu babka lancetowata, mięta, krwawnik, ślaz, dziurawiec? I z mniszka lekarskiego suszycie też kwiaty, czy tylko liście? I jeszcze liście drzew - czy można suszyć liście z drzewjadalnych dla szyli?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości