Próg WUM 2018

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Hjkl
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2018, o 15:29

Próg WUM 2018

Post autor: Hjkl »

Hej. Czy jest możliwe, że próg na farmacje na WUM spadnie do 146 ? Z tego co wiem teraz jest 157,5. Wydaje mi się, że przez możliwość składania tu tylko na jeden kierunek nie jest prawdopodobne żeby aż tyle spadł
-MatMati-
Posty: 41
Rejestracja: 22 paź 2011, o 17:17

Re: Próg WUM 2018

Post autor: -MatMati- »

Nie wiem. ja mam 147,5 i mam nadzieję, że spadnie o tyle, tym bardziej, że w tamtym roku matura była łatwiejsza, próg spadł do 155,5, a w tym roku jest o 30 miejsc dodatkowo więcej na farmacji, bo przyjmują 190 osób, a jak wiemy matura w kraju poszła słabo w Krakowie tylko 144 na I wszej liście, takiego spadku to chyba nie było od kilkunastu lat ale okaże się. dzwoniłem dziś do komisji rekrutacyjnej i jestem 89 na rezerwie. Pani mi powiedziała, że wszystko jest możliwe. Myślę, że może spaść bo jednak niektórzy wybierają miasta bliżej swojego zamieszkania, niektórzy dostaną się na lekarski, ale wiadomo, że na WUM nie bo nawet gdyby można było składać to większość by się nie dostała, a Ci z najlepszymi wynikami i tak dostaną się na lekarski gdzieś indziej i w końcu zrezygnują.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość