Tanie mikroskopy USB z allegro - czy czymś się różnią? Jakieś inne opcje?

Dział dla początkujących - porady na temat mikroskopów; rodzaje i ceny mikroskopów nowych/używanych i opinie o nich; problemy z obsługą i podstawowe wskazówki;
Mikroskopik
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2018, o 19:31

Tanie mikroskopy USB z allegro - czy czymś się różnią? Jakieś inne opcje?

Post autor: Mikroskopik »

Nie chcę wydawać kilkuset zł, a chciałbym sobie pooglądać rzeczy w większym powiększeniu niż pozwala na to lupa lub powiększenie w aparacie w smartphonie, dlatego myślę, że jakieś tanie urządzenie USB by było w sam raz. Używałbym go np do oglądania mrówek.

Na allegro jest wiele modeli, które różnią się kolorem, podstawką, ceną i reklamowanym przybliżeniem, jednak główne urządzenie wygląda w każdym wypadku praktycznie tak samo:

Kod: Zaznacz cały

allegro: 7047801167 7231417197 7184759171
Pytanie jest takie, czy one są istotnie takie same? Wiem, że te reklamowane powiększenia to bujda, ale jeśli któryś miałby być minimalnie lepszy to bym taki właśnie wolał. Z tych trzech ofert najbardziej podoba mi się ten z czarną podstawką.

Jeśli w cenie do 150zł jest coś innego co pozwoliłoby bez zbędnego zachodu oglądać przedmioty w dużym powiększeniu (robienie preparatów czy próbek odpada) to jestem otwarty na propozycje
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Tanie mikroskopy USB z allegro - czy czymś się różnią? Jakieś inne opcje?

Post autor: planapo »

Jeśli w cenie do 150zł jest coś innego co pozwoliłoby bez zbędnego zachodu oglądać przedmioty w dużym powiększeniu
Nie orientuje sie co dokladnie masz na mysli piszac bez zbednego zachodu i w duzym powiekszeniu", za to wiem, ze za 150 zł z nowych rzeczy nie dostaniesz nic wiecej niz plastikową chinską zabawkę. Dodatkowo jesli zawiera ona elektronike to juz dla mnie kategorycznie odpada.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości