STUDIA WETERYNARIA???

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
kalasznikowa
Posty: 42
Rejestracja: 12 wrz 2009, o 15:38

Re: STUDIA WETERYNARIA???

Post autor: kalasznikowa »

Ja mam w rodzinie kilku weterynarzy i każdy z nich borykał się z problemami na początku i to porządnymi. Ciężko teraz weterynarzom. Coraz mniej miejsc pracy, coraz więcej ludzi wykształconych w tym kierunku, coraz więcej gabinetów. Bywa ciężko, szczególnie jeśli chce się być na swoim i coś otworzyć. Wszystko zalezy od lokalizacji.
domidomi
Posty: 11
Rejestracja: 12 sie 2018, o 11:11

Re: STUDIA WETERYNARIA???

Post autor: domidomi »

to powazna decyzja, trzeba przemyslec jaki zawód chcemy wykonywac, w czym jestesmy dobrzy moja kolezanka np. od małego pomagala rodzicom w prowadzeniu stadniny koni, uwielbia zwierzeta, wiec poszla na medycyne weterynaryjna. podziwiam jej zapał i ogromna wiedze, jaką zdobywa na studiach. lekarz weterynarii wykonuje bardzo duzo obowiazkow, a koniec studiow nie jest równoznaczny z koncem nauki, caly czas trzeba sie dokształcać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość