Przenosiny z UMB na inny uniwerek (wum)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Loket
Posty: 16
Rejestracja: 14 sie 2018, o 13:02

Przenosiny z UMB na inny uniwerek (wum)

Post autor: Loket »

Tak jak w temacie, czy ktoś przenosił się po pierwszym roku do innej uczelni? Chodzi mi głównie o wum. Jeśli tak to proszę o opisanie pokrótce spraw papierowych i ocene czy było to trudne czy raczej bez problemowe.
Awatar użytkownika
Hipstęł
Posty: 119
Rejestracja: 25 sty 2013, o 22:47

Re: Przenosiny z UMB na inny uniwerek (wum)

Post autor: Hipstęł »

Aktualnie na WUMie w związku z wcześniejszym zwiększeniem limitu, prowadzona jest polityka polegająca na kondensowaniu studentów w mniejszej ilości grup, a większą liczbą ludzi. Miejsca dla studentów z innych uczelni nie znajdują się z pominięciem szczególnych sytuacji.
Dodatkowo od przyszłego roku zmienia się organizacja wydziałów zgodnie z nową ustawą i trudno powiedzieć cokolwiek, ale raczej nikt się nie będzie bawił w zabawę z przenoszeniem, bo szykuje się bardzo dużo bałaganu w odrębie własnej reorganizacji.

Odpowiedź dotyczy kierunku lekarskiego. Doprecyzowuje, bo widzę, że wcześniej zadawane było pytanie w dziale zwiazanym z farmacją.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post