Praktyki kliniczne po czwartym roku w Warszawie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Studencikwetki
Posty: 7
Rejestracja: 14 lip 2018, o 20:50

Praktyki kliniczne po czwartym roku w Warszawie

Post autor: Studencikwetki »

Witam,
Czy jest tu ktoś kto odbywał w Warszawie praktyki kliniczne po czwartym roku?
Immunosupresja
Posty: 46
Rejestracja: 9 sie 2017, o 14:05

Re: Praktyki kliniczne po czwartym roku w Warszawie

Post autor: Immunosupresja »

A jakie to znaczenie po którym roku?
Ja dopiero idę na 1 rok, a już byłam miesiąc w klinice
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Praktyki kliniczne po czwartym roku w Warszawie

Post autor: zoo_ »

Ale nie byłaś na praktykach. Co najwyżej na uprzejmym wolontariacie, który by the way nie jest zgodny z prawem.
A znaczenie może być różne. Nie po każdym roku praktyki polegają na tym samym. Niektóre lecznice mogą zastrzegać sobie wiek praktykanta. Albo napisał to tak, bo mu palce to przyniosły na klawiaturę.
Studencikwetki
Posty: 7
Rejestracja: 14 lip 2018, o 20:50

Re: Praktyki kliniczne po czwartym roku w Warszawie

Post autor: Studencikwetki »

Ma duże znaczenie, po każdym roku stopniowo studentom można robić więcej, niż tylko wyprowadzać psy na spacery i sprzątać po nich. Oczywiście nie w każdej klinice tak jest, bo znam takie w których jeszcze parę lat przed studiami mogłem się bardzo dużo nauczyć i robić. Ale idąc na praktyki po 4 roku, jednak wolałbym nauczyć się czegoś przydatnego. Dlatego chciałem wybadać grunt. Poza tym są kliniki które przyjmują np tylko studentów po 5 roku Dlatego zaznaczyłem o które mi chodzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość