Nadmierne wypadanie włosów

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
victoriia

Re: Nadmierne wypadanie włosów

Post autor: victoriia »

Przede wszystkim sugeruję wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów może wiązać się bowiem z anemią bądź niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, zbilansowaną dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania.Warto wybrać się do trychologa. Doraźnie zalecam regularne podcinanie końcówek, stosowanie maski trychologicznej oczyszającej skórę głowy oraz suplementację biotyną (np. Biotebal)
recfarm
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 11:47

Re: Nadmierne wypadanie włosów

Post autor: recfarm »

Sprawdż sobie Witaminy A,F,K oraz D. Również dobra opcja to suplementy, spraye [mod].
ismonema
Posty: 2
Rejestracja: 1 paź 2018, o 06:32

Re: Nadmierne wypadanie włosów

Post autor: ismonema »

Hej, każdy kto ma problem z wypadaniem włosów powinien wykonać trichoskopie. Badanie jest całkowicie bezbolesne i tak naprawdę nie trzeba się przygotowywać do zabiegu. Polecam zrobić w [mod], bo jest niedrogo i darmowa konsultacja.
miki789
Posty: 4
Rejestracja: 2 sty 2019, o 14:46

Re: Nadmierne wypadanie włosów

Post autor: miki789 »

Warto kupić Hair Medic działa wielofazowo, odnawia skórę głowy i oczyszcza, przyśpiesza porost, wzmacnia te włosy co są żeby nie wypadały. Naturalny skład, prosty w użyciu mogę tylko w superlatywach o tym serum i szmaponie pisać.
Awatar użytkownika
juliamos
Posty: 12
Rejestracja: 9 sty 2019, o 12:46

Re: Nadmierne wypadanie włosów

Post autor: juliamos »

z wypadaniem włosów można (i warto) iść do lekarza, bo ja dzięki temu odkryłam chorobę, o której nie wiedziałam, że ją mam.
elacara
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2019, o 11:09

Re: Nadmierne wypadanie włosów

Post autor: elacara »

Ja odkryłam niedawno Hair Medic i pierwsze odczucia mam bardzo pozytywne. Po dwóch tygodniach kuracji już widzę że włosy są mocniejsze, że przestały tak wylatywać, aż się nie mogę doczekać końcowego efektu po całym procesie. Polecam!
Anceek
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, o 13:42

Re: Nadmierne wypadanie włosów

Post autor: Anceek »

Polecam olej z czarnuszki. :) Oprócz tego mogą się przydać kosmetyki bez zawartości SLS, możliwe, że wystarczy nabrać jakichś nawyków związanych z pielęgnacją. Dużo pomagają kosmetyki naturalne, nie mają w składzie żadnych syntetyków.
anna98

Re: Nadmierne wypadanie włosów

Post autor: anna98 »

Polecam zmianę kosmetyków na te o lepszym składzie. [mod] osobiście swoje kosmetyki kupuje tylko u nich, są super!
Renata Wolgiemut
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 07:48

Re: Nadmierne wypadanie włosów

Post autor: Renata Wolgiemut »

U mnie jedyny produkt który się sprawdził i już po 3 tygodniach było widać efekty to Hair Medic Intense. Kluczem do sukcesu było regularne jego stosowanie rano i wieczorem, ale opłacało się dla takich efektów. Na początku było to uciążliwe dla mnie, ale po pewnym czasie stało się to moją rutyną i weszło w krew, że tak to ujmę :). Skończyłam już jedno opakowanie i mogę powiedzieć, że produkt jest bardzo wydajny i skuteczny.
remijka
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2021, o 20:56

Re: Nadmierne wypadanie włosów

Post autor: remijka »

Na pewno warto umówić się do trychologa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości