Leki przeciwnowotworowe

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
wum2013
Posty: 68
Rejestracja: 17 paź 2014, o 20:33

Leki przeciwnowotworowe

Post autor: wum2013 »

Taksol- jako lek przeciwnowotworowy- wiem, że stabilizuje strukturę mikrotubul- na logikę- sprzyja to nowotworzeniu- kolchicyna, kolcemid, nokodazol- ok- depolimeryzują i tu wszystko wydaje mi się logiczne. Ktoś wyjaśni?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Leki przeciwnowotworowe.

Post autor: Mårran »

Stabilizacja mikrotubul przeciwdziała podziałom komórki, bo mikrotubule podczas podziału muszą się cały czas depolimeryzować i odbudowywać.
Pani Buka
wum2013
Posty: 68
Rejestracja: 17 paź 2014, o 20:33

Re: Leki przeciwnowotworowe.

Post autor: wum2013 »

Już rozumiem, dzięki, fakt!
akademia18

Re: Leki przeciwnowotworowe.

Post autor: akademia18 »

Nowotwór można też leczyć inna metodą.Nie wiem czy nie skuteczniejszaMoja mama była faszerowana chemia gdzie tłumaczono jej że to dla jej zdrowia.Tymczasem zabijało to świństwo komórki rakowe ale i zdrowe komórki które wogóle nie miały mozliwości podjęcia walki.Mama 6 lat nie żyje,natomiast leczymy ciotke,która zachorowała rok po śmierci mamy,ten sam nowotwór,no napweno inny organizm.te same procedury leczenia na onkologii ale dalsza metode wybraliśmy sami.Być może dzieki temu ciotka jest do dziś dnia z nami.Może gdybyśmy zdecydowali sie mame zapisac na kuracje byloby podobniej. No dzis to juz tylko mozemy zadawac sobie to pytanie.W [mod] uzyskaliśmy naprawde fachową poradę,odpowiednio dopasowano nam kuracje,wszystko na najlepszym poziomie. Akademia znajduje sie w [mod],prosze zajrzeć sobie na stone,tam znajdują sie wszelkie informacje,wywiady a także dane kontaktowe. Sedecznie polecam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość