Wniosek o przedłużenie czasu na maturze ze względu na chorobę

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
MałyKomandos
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2016, o 16:43

Wniosek o przedłużenie czasu na maturze ze względu na chorobę

Post autor: MałyKomandos »

Witajcie! Mam do Was pytanie, może ktoś zna odpowiedź Choruję i poprawiam maturę, czy wiecie jak ma wyglądać wniosek o przedłużenie czasu na maturze ze względu na chorobę dostarczony do szkoły wraz z ankietą? Ma być napisany w wordzie, formę zwolnienia lekarskiego, czy może jeszcze inaczej? Chodzi mi o to, że boję się, iż lekarz do którego chodzę sam nie będzie wiedział jak to napisać, chcę uniknąć dodatkowego stresu.

Z góry dzięki za pomoc.
kliop
Posty: 260
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:54

Re: Wniosek o przedłużenie czasu na maturze ze względu na chorobę

Post autor: kliop »

Akurat lekarz jest jedną z ostatnich osób, które nie będą wiedziały jak napisać
MałyKomandos
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2016, o 16:43

Re: Wniosek o przedłużenie czasu na maturze ze względu na chorobę

Post autor: MałyKomandos »

[at] dzięki za pocieszenie a miałeś/miałaś jakieś doświadczenia związane z załatwianiem takiego orzeczenia?
kliop
Posty: 260
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:54

Re: Wniosek o przedłużenie czasu na maturze ze względu na chorobę

Post autor: kliop »

Nie. Natomiast wiem, że nikt nawet nie będzie patrzył na dokument bez pieczątki lekarza, czy to lekarza POZ czy jak miałeś wcześniej jakiś wypis ze szpitala, jak Ci zdiagnozowano tę chorobę. Może nawet będą oczekiwali zaświadczenie, że do czasu matury się nie wyleczysz, ale to już najlepiej jak zadzwonisz do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej czy Centralnej KE, czy jaki organ się tym zajmuje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości