Olimpiada chemiczna 2019- wspólna nauka

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Wenzi
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2019, o 11:31

Olimpiada chemiczna 2019- wspólna nauka

Post autor: Wenzi »

Hej
Zamierzam w następnym roku przystąpić do olimpiady chemicznej. Wiem, że dużo zależy od folderu wstępnego, ale od czerwca zostaje mało czasu na przygotowania, dlatego już teraz chcę zacząć się uczyć.

Pomyślałam, że lepiej będzie uczyć się w grupie, dzielić się swoją wiedzą, postępami/planami nauki czy wzajemnie motywować

Dlatego mam pytanie do osób, które również mają zamiar przystępować do olimpiady w następnym roku: jest ktoś zainteresowany taką formą wzajemnej pomocy?

Ps Jeśli istnieje już coś takiego to możecie mnie naprowadzić, ale szukałam na internecie różnych grupek i nic nie znalazłam :y
Admin
Posty: 149
Rejestracja: 19 mar 2015, o 18:25

Re: Olimpiada chemiczna 2019- wspólna nauka

Post autor: Admin »

Tak, forum to jest najlepsze miejsce.
Proszę rozpocząć.
BasiaKrawczyk
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2023, o 19:15

Re: Olimpiada chemiczna 2019- wspólna nauka

Post autor: BasiaKrawczyk »

Jeżeli mowa o jakichkolwiek olimpiadach, warto zainwestować w korepetycje. Moja córka jest akurat na studiach fizycznych. Ostatnio wpadła na pomysł udzielania lekcji dzieciom z podstawówki. Wydrukowała ogłoszenia [mod] i już po paru dniach dostała pierwsze telefony. Ofert korepetycji jest mnóstwo. Możesz dopasować zajęcia i prowadzącego pod siebie i swoje wymagania. Polecam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość