Okulary, czy soczewki kontaktowe?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
marikakosa
Posty: 8
Rejestracja: 2 sty 2019, o 18:56

Re: Okulary, czy soczewki kontaktowe?

Post autor: marikakosa »

Osobiście polecam wizytę u okulisty i badania wzroku. Soczewki w moim odczuciu dużo lepsze niż okulary. Jak wiadomo nie każdy może nosić to i to.
alessee

Re: Okulary, czy soczewki kontaktowe?

Post autor: alessee »

Też nosilam szkla kontaktowe ale sa niestety nie dla mnie- wysuszaja mi oko, musialam je zakraplac co 2 godziny. wade mam niewielka, kolor oczu ladny wiec stwierdzilam, ze nie bede sie katowac szklami- najzwyczajniej mi nie sluza i tyle. Poza tym polubiłam swoje okulary , uważam, ze obecnie mam naprawdę fajnie dobrane oprawki. Generalnie dobre promocje na oprawki ma sieć [mod]l No i dla mnie plusem osobiscie jestem możliwość wykonania tam badań za kilka zlotych przy zakupie oprawek ( normalnie trzeba za to płacić dosć sporo w salonie okulistycznym). Obecnie mają swoje punkty w dużych miastach.
Adaz90
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2023, o 11:49

Re: Okulary, czy soczewki kontaktowe?

Post autor: Adaz90 »

oczywiście, że soczewki. Są dużo wygodniejsze, nie zmieniają twarzy i są wygodne w użyciu. [mod]
Mamars
Posty: 21
Rejestracja: 17 sty 2023, o 11:57

Re: Okulary, czy soczewki kontaktowe?

Post autor: Mamars »

Oj roznie. Nie mogę tutaj napisać czy wygodniejsze są dla mnie soczewki czy okulary bo nosze i te i te. Sa dni podczas których mam zmęczone oczy i lepiej sprawdzają mi sie okulary Sa dni podczas których wolę soczewki (szzczególnie teraz kiedy noszę maseczkę oraz okulary mi parują).
W lecie oczywiscie noszę okulary przeciwsłoneczne.
Będe musiał swoją drogą niedługo wybrać się na badanie wzroku, dawno już nie byłem. Jeśli szukalibyście salonów optycznych do badania wzroku, polecam tę siec [mod]
Ostatnio zmieniony 23 lis 2023, o 05:42 przez Admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Aktywny link do strony zewnętrznej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości