Neurobiopsychologia

Czy warto studiować neurobiologię, czy po ukończeniu studiów znajdę dobrze płatną pracę, które uczelnie pozwalają na studiowanie neurobiologii? Więcej pytań, odpowiedzi i dyskusji na forum.
aliciap
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 22:41

Re: Neurobiopsychologia

Post autor: aliciap »

Cześć, chciałabym odnowić ten temat, bo mam pytanka do studentów neuro na UG. Jak tam wam sie wiedzie? Jakie mieliscie oczekiwania i na ile zostaly one spelnione? Powaznie zastanawiam sie nad wyborem tych studiow i chcialabym wiedziec, czy wygladaja one jak zwykla psychologia, czy rzeczywiscie jest nacisk na neurologie?
Dziekuje za odpowiedzi z gory i pozdrawiam

P.S. Opiniami o kognitywistyce na UAMie tez nie pogardze, bo to moja druga opcja!
Magnifier
Posty: 40
Rejestracja: 30 lip 2011, o 20:51

Re: Neurobiopsychologia

Post autor: Magnifier »

Odświeżam wątek
Czy są tutaj osoby, które studiują ten kierunek? Chciałabym zaczerpnąć nieco opinii, czy warto. Wlasnie się dostałam tam i czekam na dalsze listy dt. Analityki medycznej. Nie wiem, co mam wybrać, jeśli się dostanę tez na analitykę.

ma_anen
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2019, o 17:55

Re: Neurobiopsychologia

Post autor: ma_anen »

Z tego co widzę temat już dawno ucichł, ale rozważałam studiowanie neurobiopsychologii, więc postanowiłam go odświeżyć
Czy są tutaj osoby ktore studiują/studiowały na tym kierunku, albo wybierają się na te studia? Chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają te studia i najważniejsze jakie są możliwości znalezienia pracy po ukończeniu neurobiopsychologii
Orientujecie się czy neurobiopsycholog ma uprawnienia takie jak psycholog?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości