Poprawa matury- studiowanie farmacji -70dni

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Loket
Posty: 16
Rejestracja: 14 sie 2018, o 13:02

Poprawa matury- studiowanie farmacji -70dni

Post autor: Loket »

Witam wszystkich. W tym roku zdecydowałem się na poprawianie matury ponieważ chciałbym dostać się na stomatologie. Obecnie studiuje farmę i 1 semestr poświęciłem na zdanie wszystkiego w 1 terminie i ogarnięcie życia na studiach (mam teraz 2 poprawy z biologii i biofizyki Ale o to mniejsza). Moje pytanie kieruje do osób które już poprawiły maturę. Czy jestem w stanie przygotować się do poprawy w takim czasie myśląc o kierunku lekarskim dentystycznym? Dodam że powtórki zacząłem już robić licząc że jeden dział robię na 2 dni materiał mam zakończyć 10 kwietnia. Z chemii robię zadania z Witkowskiego i teorie tylko doczytuje. W tamtym roku z biologii i chemii mailem 129% łącznie.
Jest jeszcze jedna sprawa że nie mogę rzucić obecnego roku (pewne sprawy prywatne) i muszę to dociagnac.
Ktoś podejmie się próby subiektywnej oceny sytuacji a w razie możliwości pomocy z rozplanowaniem tematów czy innych rzeczy?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości