poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
decadence555
Posty: 68
Rejestracja: 2 gru 2015, o 17:19

poprawa matury

Post autor: decadence555 »

Zauważyłam ze bardzo dużo poprawiających idzie na zastępcze studia albo zostaje rok w domu. Ja od po skończeniu szkoły policelnej od razu poszłam do pracy i nie miałam problemu ze znalezieniem czasu na naukę, wręcz przeciwnie. W szkole zawsze trzeba było się uczyć , bo następnego dnia zawsze coś było. A po pracy czas wolny, weekendy wolne. Nie rozumiem podejścia niektórych osób, że jak się pójdzie do pracy to brak czasu. Właśnie zupełnie na odrót.
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury

Post autor: James Bond »

Zostanie w domu, by maturę poprawiać to jedna z większych głupot. Ja zostałem i już 7 rok siedzę.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: poprawa matury

Post autor: Piotrr »

Kwestia bardzo indywidualna, no ale jeśli o mnie chodzi to dostałem się dopiero kiedy skończyłem pierwsze studia. W trakcie ich trwania nic nie wychodziło z moich prób zdobycia indeksu na lekarskim. Potem siedziałem rok czasu w domu, chodziłem do pracy a po pracy nauka. Dopiero wtedy mi się udało. Trochę żałuje że nie zostałem w domu po pierwszej nieudanej próbie. Może miałbym tylko rok do tyłu a nie trochę więcej. Z drugiej strony miałem czas na poukładanie sobie co tak naprawdę chcę robić i nie wiem czy od w tamtym czasie byłem gotowy na te studia tak jak właśnie wtedy kiedy się dostałem. Natomiast jeśli chodzi o wątek główny to tak, dostałem się dopiero wtedy przestałem rozdrabniać się na studiach, poszedłem do pracy i rzeczywiście mimo całego etatu miałem więcej czasu na naukę
W końcu lekarz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość