Z czego uczyć się do matury?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
uwb
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2019, o 16:36

Z czego uczyć się do matury?

Post autor: uwb »

Hej. Szukałam, nie mogę znaleźć. Jest jakiś zbiorczy temat? Coś w stylu - wynik z matury, z czego się uczyłam/em, itp.? Jeśli nie ma, to może jesteście chętni taki stworzyć?
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Z czego uczyć się do matury?

Post autor: James Bond »

Biologia.: Wystarczą podręczniki Operonu lub bukała
Zbiory zadań omegi plus matury.
Chemia: Podręczniki Operon, vademecum Persona, zbiory zadań persona pazdro pac Witowski arkusze
Powodzenia!
uwb
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2019, o 16:36

Re: Z czego uczyć się do matury?

Post autor: uwb »

Zmiana nazwy tematu niepoprawna, nie o to mi chodziło, ale nie chce mi się dyskutować.

Nie studiuję leku, ale znam trochę literatury, na podstawie przerobionego materiału konkluduję, że NE jest nieporównywalnie lepsza niż Operon - Biologia. Na Bukałę to by mi było wgl szkoda czasu. Nie rozumiem tego zestawu zadań Omega to zbiór zadań maturalnych, do tego matury? Jakiś sens?

O biologii się wypowiem, bo wynik był niezły, z chemii pasuje poprawić, ale Witowskiego uważam za stracony czas. Podręczników Operonu nie kupię nigdy, Vad.Persony jest za darmo w necie i mi się nie podoba, będę testować Kazanowskiego, układ pod podstawę programową, zbiory zadań Persona - za łatwe, do tego czasochłonne, jak Witowski. Pazdro, zadania z gwiazdkami nie wyglądają jak maturalne Może nie są trudne, po prostu dziwne. Pac nie znam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości