Zawod po neurobiologii lub biomedycynie - propozycje

Forum neurobiologiczne, którego przedmiotem dyskusji są badania nad układem nerwowym człowieka i innych organizmów
Sandiiixx
Posty: 11
Rejestracja: 19 mar 2019, o 10:34

Zawod po neurobiologii lub biomedycynie - propozycje

Post autor: Sandiiixx »

Jestem jeszcze w liceum ale zastanawiam się nad swoją przyszłościa. Uwielbiam biologię i chciałabym robić coś w tym kierunku. Najbardziej chciałabym pracować w szpitalu z pacjentami jednak nie jako lekarz ani pielęgniarka. Chciałabym studiować biologię a konkretnie neurobiologia lub biomedycyne czy jest możliwość pracy po neurobiologii np w jakiMŚ szpitalu z pacjentami, bo nie chciałabym pracować w laboratorium. Czy po bioneurologii lub biomedyczne można znaleźć pracę w jakimś innym miejscu niż laboratorium. Jeśli tak to będę wieczna za jakieś przykłady.
kliop
Posty: 260
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:54

Re: Zawod po neurobiologii lub biomedycynie - propozycje

Post autor: kliop »

Super, że biologia sprawia Ci tyle przyjemności Niestety jedyne zawody jakie znam, które pracują z pacjentami to: lekarz, pielęgniarka, położna, lekarz-dentysta, fizjoterapeuta, psycholog, ratownik medyczny, technicy (np. RTG). Napisz, dlaczego nie chcesz pracować jako pielęgniarka ani lekarka. Wbrew pozorom na kierunkach medycznych jest bardzo dużo biologii, czasem za dużo
Sandiiixx
Posty: 11
Rejestracja: 19 mar 2019, o 10:34

Re: Zawod po neurobiologii lub biomedycynie - propozycje

Post autor: Sandiiixx »

Tz takurat z jednej strony hcialabym mieć kontakt z pacjentami z chorobami itp ale na lekarza jestem za głupia no i po prostu raczej to nie dla mnie. Jeśli chodzi o pielęgniarkę to chciałabym robić coś bardziej ambitnego.
Admin
Posty: 149
Rejestracja: 19 mar 2015, o 18:25

[Link] Jaka praca po biologii

Post autor: Admin »

Polecam też odkopany temat na forum post58237.html#p58237
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości