Rezygnacja ze studiów

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
hsaler
Posty: 23
Rejestracja: 5 sie 2016, o 19:47

Rezygnacja ze studiów

Post autor: hsaler »

Cześć!
Przygotowuję się do poprawy matury, ale jednocześnie podjęłam studia chemiczne, które jak się okazuje przeszkadzają mi w nauce, dlatego chcę z nich zrezygnować. Czy lepiej jest zrezygnować, w sensie pójść do dziekanatu, złożyć dane podanie itd, czy po prostu zostać skreślonym z listy studentów po prostu przez nieuczęszczanie na zajęcia? Czy ktoś się orientuje jak to się wtedy odbywa z punktami ECTS, mogłabym mieć problem w przyszłym roku na innej uczelni?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Rezygnacja ze studiów

Post autor: Mårran »

Kwestia tego, czy zabiorą Ci legitymację. Jeśli nie, to będziesz miał(a) zniżki do końca semestru. Jeśli zabierają, to lepiej na razie siedzieć cicho i zrezygnować po semestrze.
O punkty ects nie pytaj, bo umrzemy ze śmiechu.
Pani Buka
morogirl24
Posty: 9
Rejestracja: 26 paź 2018, o 13:05

Re: Rezygnacja ze studiów

Post autor: morogirl24 »

Ja nie rezygnowałam, po prostu czekałam aż mnie skreślą bo tak jw. - zachowałam legitkę. Rezygnując ze studiów musisz ją oddać.
Odnośnie ectsów nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi :?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości