Maść na trądzik różowaty

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
Awatar użytkownika
bioolala

Re: Maść na trądzik różowaty

Post autor: bioolala » 25 wrz 2018, o 14:02

pola25 pisze:
9 wrz 2018, o 22:28
wiem, że moja siostra na swoje blizny i przebarwienia potrądzikowe stosowała olejek bio oil
olejek na trądzik różowaty? Błagam.

przecież taka cera potrzebuje kosmetyku o właściwościach przeciwzapalnych, antybakteryjnych, łagodzących i NAWILŻAJĄCYCH, najlepiej z ekstraktami z ziół

olejki to prędzej do rozstępów lub masażu antycellulitowego

morogirl24

Post autor: morogirl24 » 26 paź 2018, o 13:09

Nata_lee pisze:
8 sie 2018, o 21:16
Ja męczę się z trądzikiem różowatym od 25. roku życia
Ja uzywam calego zestawu acnerose (oprocz kremu to jeszcze pasta, plyn i masc) i sobie bardzo chwale. Zobaczysz, im dluzej bedziesz stosowała tym lepsze efekty będą, też na początku sie bałam, że efekty bedą słabe . A teraz jestem juz prawie na końcu kuracji

Awatar użytkownika
Ala26

Post autor: Ala26 » 5 lis 2018, o 10:12

Parynia259 pisze:
22 lip 2018, o 20:51
Widzę, że dziewczyny już pisały ale w sumie u mnie też dobrze sprawdza się cetaphil, szczególnie krem cetaphil da ultra, świetnie potrafi nawilżyć do tego chroni i łagodzi skórę, daje radę też jako krem pod makijaż.
Ja sie pokierowalam tymi opiniami jaki to cetaphil nie jest cudowny i go kupiłam i zrobił mi jedno wielkie NIC używałam i używałam i myślałam, że moze jeszcze troche poczekam i zadziała i nic. Zmarnowany czas jak dla mnie. Później kupiłam sobie acnerose i w końcu coś zadziałało, bo straciłam już wszelką nadzieje. A z acnerose po 2 miesiacach mega poprawa

nowaanetka

Post autor: nowaanetka » 7 sty 2019, o 10:24

Po konsultacji z panią dermatolog, doradziła mi zabiegi terapii fotodynamicznej. Ogólnie polega to na naświetlaniu skóry światłem czerwonym. Efekt jest już widoczny po pierwszym zabiegu. U mnie było to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, bo ani maści ani tabletki nie pomagały

Awatar użytkownika
juliamos

Post autor: juliamos » 9 sty 2019, o 12:58

morogirl24 pisze:
26 paź 2018, o 13:09
Ja uzywam calego zestawu acnerose
Skończyłaś już kurację? Tzn. chciałam wiedzieć czy odstawiłaś te kosmetyki acnerose i czy różowaty nie wrócił? Stosowałam inne specyfiki na to i za każdym razem jak odstawiałam to był nawrót.

morogirl24

Post autor: morogirl24 » 25 lut 2019, o 11:33

Hej,
ja używam tych kosmetyków ciągle, tylko teraz juz zamiast całego zestawu używam tylko kremu i pasty. Na razie nie mam żadnych problemów z cerą

Awatar użytkownika
juliamos

Post autor: juliamos » 19 mar 2019, o 12:12

czyli tak tylko profilaktycznie używasz? bo właśnie zastanawiam się nad kupieniem całego zestawu i nie wiem, czy jest sens, czy mogę np. jakiś konkretny produkt, no i właśnie czy jak skończę to mi różowaty nie wróci. z tym, że jakbym miała jednego kremu np. profilaktycznie używać to jeszcze mogę sobie pozwolić, bo na cały zestaw co miesiąc to juz gorzej

morogirl24

Post autor: morogirl24 » 1 kwie 2019, o 13:57

Teraz już tak. Szczerze, nie wiem czy jakbym odstawiła to by wrócił czy nie, ale ja po tych kosmetykach mam po prostu dużo lepszą cerę :wink: mozesz przetestować jak to u Ciebie bedzie wyglądało, ale ogólnie na początek jednak cały zestaw polecam

ODPOWIEDZ