BARF PRIMEX dieta mięsna

TosiaTosia
Posty: 10
Rejestracja: 1 paź 2018, o 20:08

BARF PRIMEX dieta mięsna

Post autor: TosiaTosia »

Hej wszystkim mam zamiar zmienić dietę moim psiakom, teraz przechodzimy na dietę barfową. Czy ktoś z Was miał już okazję używać karm firmy Primex i podzieli się opinią jak z jakością ? Z góry dzięki
areta29
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2019, o 06:51

Re: Kojarzy ktoś karmę BARF PRIMEX ?

Post autor: areta29 »

dieta barfowa ? a co to takiego ? pierwsze slyszę a mam w domu 6 letniego psa ( alergika ) i myslalam, że na temat zywienia i pielegnacji wiem juz wszystko hehe.
TosiaTosia
Posty: 10
Rejestracja: 1 paź 2018, o 20:08

Re: Kojarzy ktoś karmę BARF PRIMEX ?

Post autor: TosiaTosia »

wiesz co to polecam piczytac więcej o tej diecie bo nawet weterynarz mi mówil, że jest bardzo wskazana także dla psiaków z problemami zdrowotnymi ( w tym z alergia wlasnie). Ogólnie to próba naśladowania sposobu żywienia dzikich przodków - czyli podawanie 100% surowego mięsa zero chemii i innych szkodliwych dodatków.
areta29
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2019, o 06:51

Re: BARF PRIMEX dieta mięsna

Post autor: areta29 »

ooo to poczytam na pewno. w tym tygodniu idziemy na szczepienie to skorzystam z okazji. a te karmy gdzie sie kupuje ?
kulim
Posty: 7
Rejestracja: 2 kwie 2019, o 11:43

Re: BARF PRIMEX dieta mięsna

Post autor: kulim »

polecam te karmy. dzieki nim pozbylismy sie alergii i wielu innych schorzen choc na poczatku nie bardzo dawałem w to wiare. ja karmy kupuje u naszego weta w gabinecie. mega odzywcze i zaspokajające wszystkie potrzeby zwierzaka.
TosiaTosia
Posty: 10
Rejestracja: 1 paź 2018, o 20:08

Re: BARF PRIMEX dieta mięsna

Post autor: TosiaTosia »

o kulim super, że się odezwałeś i potwierdziłeś, że są ok :) a napiszesz mi prosze jeszcze jak sprzedawane są te karmy ? Skoro to mieso surowe to podejrzewam, ze musi być zamrożone ?
kulim
Posty: 7
Rejestracja: 2 kwie 2019, o 11:43

Re: BARF PRIMEX dieta mięsna

Post autor: kulim »

tak tak, są sprzedawne w formie zamrożonego granulatu. Opakowania po 1 kg :) Przed podaniem wystarczy jedynie odmrozić potrzebną porcje i gotowe :)
TosiaTosia
Posty: 10
Rejestracja: 1 paź 2018, o 20:08

Re: BARF PRIMEX dieta mięsna

Post autor: TosiaTosia »

oo dobrze wiedzieć, dzięki za informacje. Na szczęście mam dużą zamarażalkę w domu więc nie będzie problemów z ewentualnym przechowywaniem :)
kulim
Posty: 7
Rejestracja: 2 kwie 2019, o 11:43

Re: BARF PRIMEX dieta mięsna

Post autor: kulim »

aa no widzisz to super. bo ja akurat za dużego zamrazalnika nie mam wie kupuje mniej a czesciej :)
TosiaTosia
Posty: 10
Rejestracja: 1 paź 2018, o 20:08

Re: BARF PRIMEX dieta mięsna

Post autor: TosiaTosia »

kupiłam 3 opakowania na początek :) pierwsze już wyjedzone do cna :) widać, że naszemu psiakowi bardzo smakuje :)
kulim
Posty: 7
Rejestracja: 2 kwie 2019, o 11:43

Re: BARF PRIMEX dieta mięsna

Post autor: kulim »

haha no to myslałem, że tak będzie własnie. Jestem ciekaw kiedy zobaczysz jakieś pierwsze efekty tej diety jak np poprawa samopoczucia psa itd. Dawaj nam tu znac :)
TosiaTosia
Posty: 10
Rejestracja: 1 paź 2018, o 20:08

Re: BARF PRIMEX dieta mięsna

Post autor: TosiaTosia »

jeszcze raz dzięki za naiar na te karmy :) moj psiak nie chce już nawet patrzeć na inne jedzenie a jak widzi, że mu szykuje porcje mieska to normalnie nie potrafi ustac w miejscu spokojnie i wrecz rzuca sie na miske :)
kulim
Posty: 7
Rejestracja: 2 kwie 2019, o 11:43

Re: BARF PRIMEX dieta mięsna

Post autor: kulim »

super, fajnie, że się sprawdza i jesteś żadowolona a pies szczęśliwy i najedzony :) za jakiś czas sama zauważysz, że i na zdrowie wpłynie to bardzo pozytywnie :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości