Poprawa matury 2019

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
wtornamaturzystka
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2018, o 13:39

Re: Poprawa matury 2019

Post autor: wtornamaturzystka »

Nie mam konkretnych planów, zobaczę jak napiszę i będę się zastanawiać co z tym robić dalej.
uja97
Posty: 8
Rejestracja: 9 maja 2019, o 15:22

Re: Poprawa matury 2019

Post autor: uja97 »

Ciekawe jak progi w tym roku się ukształtują, mimo wszystko śledziłam i dotychczas leciały w dół. W tym roku nie znalazłam żadnych prognoz. Szkoda, że tak długo trzeba czekać. Otwierają gdzieś nowe lekarskie?

Z ciekawości, co sądzisz o woj-leku? Też jest jakiś lekarski, niestety na szyi obroża MON, ciężko stwierdzić jak to jest później z rozwojem zawodowym, bo dużo sprzecznych informacji. Jedni chwalą, inni nie. Też jakieś wyjście, progi po około 67% jak dobrze pamiętam.
wtornamaturzystka
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2018, o 13:39

Re: Poprawa matury 2019

Post autor: wtornamaturzystka »

Woj-lek zastanawiający, ale znam ludzi pracujących w szpitalach wojskowych i to raczej dobre posady. Zawsze ma się chociażby wizje szybszej emerytury.

Nie mam pojęcia jak z nowymi lekarskimi, ale progi poleciały najbardziej w zeszłym roku, głównie dlatego, że setny centyl z biologii to było już chyba 82%, właśnie głównie przez klucz... Dlatego prognozować będzie można dopiero właśnie po ujawnieniu skali centylowej, bo może być bardzo różnie.
Julczja2526
Posty: 22
Rejestracja: 18 maja 2019, o 12:43

Re: Poprawa matury 2019

Post autor: Julczja2526 »

Hej, ja chciałam was zapytać, czy można poprawiać w jednym roku kilka wyników z matury? W mojej szkole mówi że tylko jeden przedmiot na rok, a mnie interesuje i chemia i biologia.
Karol__
Posty: 179
Rejestracja: 9 sty 2019, o 22:49

Re: Poprawa matury 2019

Post autor: Karol__ »

Możesz poprawiać ile przedmiotów chcesz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości