Medycyna niestacjonarna

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
51608
Posty: 17
Rejestracja: 2 sty 2019, o 18:42

Medycyna niestacjonarna

Post autor: 51608 »

Hej.
Planuje iść w tym roku na medycynę. Gdyby zabrakło mi wystarczającej ilości punktów na stacjonarne mam od rodziców możliwość pójść niestacjonarnie. Mam pytanie dotyczące atmosfery na uczelni w stosunku do studentów którzy płacą za studia. Ostatnio rozmawiałam z osobami z WUM'u (znajomi znajomych) i słyszałam dużo przykrych rzeczy, że jak wyjdzie, że ktoś studiuje niestacjonarnie to jest duża grupa ludzi którzy traktują go, delikatnie mówiąc, bez szacunku. Wszyscy wiemy jak ludzie potrafią być okrutni i czym to się może przejawiać. Część ludzi nawet przenosi się do innych miast. Podobno szczególnie źle jest w Warszawie. Czy ktoś studiujący medycynę (płatnie lub nie) może się podzielić doświadczeniami w tej sprawie? Ich sytuacja lub kogoś z roku? Faktycznie takie sytuacje mają miejsce?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: Mårran »

Hej! Ja byłam na stacjio, ale z racji pełnionych funkcji wiedziałam, kto jest na stacjo, a kto na niestacjo. I... wszyscy mieli to głęboko w d**. I studenci, i asystenci. Oczywiście mogli zdarzyć się jacyś ambitni, co to z niestacjonarnymi nie chleją, ale nie słyszałam o nich jakoś.
Gdańsk
Pani Buka
kliop
Posty: 260
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:54

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: kliop »

Wrocław. Jestem na stacjo. Ze strony kolegów z roku podobnie jak pisze Marran. Ze strony asystentów słyszałem o pojedynczych przypadkach uprzedzeń.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość