Poprawa matury 2020

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
160punktow
Posty: 57
Rejestracja: 31 maja 2019, o 16:39

Poprawa matury 2020

Post autor: 160punktow »

Hej. No i jak tam, kto już wie, że poprawia w 2020?
przemo2741
Posty: 29
Rejestracja: 26 paź 2010, o 21:01

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: przemo2741 »

Ja na pewno, od początku marca jadę z chemią, od tygodnia z biologią
nico
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2019, o 08:00

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: nico »

Ja, aktualnie przerabiam materiał z chemii i czasami do tego jakiś arkusz z matematyki rozszerzonej.
Pusmeralda
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2018, o 07:40

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: Pusmeralda »

Rocznik 89 wita :wink: poprawiam biologię,chemię i pisze pierwszy raz matematykę :-D
Awatar użytkownika
Tecolote
Posty: 60
Rejestracja: 9 kwie 2017, o 20:07

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: Tecolote »

Ja w 2020 chcę po raz pierwszy napisać biologię i chemię.
Dr_Wstrzas
Posty: 42
Rejestracja: 2 cze 2019, o 19:25

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: Dr_Wstrzas »

Ja rozszerzona chemia i biologia :) .
160punktow
Posty: 57
Rejestracja: 31 maja 2019, o 16:39

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: 160punktow »

Pracujecie, studiujecie, rodzina? Jakie roczniki? Jaki cel?

Ja 96, nie poprawiałem jeszcze, ale chyba będę pisał aż się dostanę na lekarski, wtedy zdecyduję czy pójdę. Pracuję i wybieram się na pochłaniające studia, na biochem raczej będzie mało czasu, mimo wszystko chcę bardziej skupić się na studiach z IT oraz językach obcych. Lek to chyba bardziej marzenie niż cel, są obawy, że się skończy z niczym na jakimś magazynie w Holandii. Chyba przez wiek :D
Dr_Wstrzas
Posty: 42
Rejestracja: 2 cze 2019, o 19:25

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: Dr_Wstrzas »

Praca, 91’ , jakoś nie widzę siebie z rodziną... cel : lekarski. Ta opcja zmusi mnie do obniżenia poziomu życia, ale w życiu byłam już i biedna, i bogata, dzięki czemu zrozumiałam, ze ilość pieniędzy kompletnie nie przekłada się na to czy jestem szczęśliwa. Współczuje ludziom, którzy gonią za pieniędzmi myśląc, ze to ich uszczęśliwi i dopiero w wieku około 40 lat dowiedzą się jaka wartość ma ich posiadanie, ojj ciężko będzie się Wam pozbierać...
160punktow
Posty: 57
Rejestracja: 31 maja 2019, o 16:39

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: 160punktow »

Jeśli mogę, Dr_wstrząs, w jakiej branży pracujesz? Chciałbym Ciebie zapytać czy zastanawiasz się co jeśli się nie uda, czy masz jakąś alternatywę? Mam wrażenie, że te pieniądze w Twojej wypowiedzi to w moją stronę-przez to IT. Tak, ale najmocniej myślę o studiach w szkole oficerskiej, mocno interesują mnie zagadnienia techniczne, lekarski to marzenie(a może uda się połączyć?). W każdym razie, nawet jeśli się uda to ani jako lekarz, ani jako informatyk w wojsku raczej się nie dorobię hehe

No i chcę zapytać całą resztę, jakie plany, która poprawka, jakie konkluzje, z jakich źródeł korzystacie, macie alternatywy, "słowo od Ciebie" jako osoby poprawiającej? Porady dla młodszych oraz innych piszących?

Ze swojej strony chcę napisać, że czytanie Bochenka, Villego i innych Atkinsów nic mi przy maturze nie pomogło. Przejrzałem natomiast demo kursu 'Teraz wiedza' i wygląda lepiej niż moje lekcje w LO, chociaż 1.dział trochę za dużo chemii jak na biologię.

Pozdrawiam
Dr_Wstrzas
Posty: 42
Rejestracja: 2 cze 2019, o 19:25

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: Dr_Wstrzas »

Absolutnie nie było to w kierunku konkretnej osoby, nie było moim celem nikogo obrazić. Dostanie się na lekarski i jego ukończenie nie uważam za jakiś ogromny wyczyn aby mogło się nie udac :) .
Awatar użytkownika
Tecolote
Posty: 60
Rejestracja: 9 kwie 2017, o 20:07

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: Tecolote »

160punktow pisze:
4 cze 2019, o 16:40
Pracujecie, studiujecie, rodzina? Jakie roczniki? Jaki cel?
1993. Pracuję w branży gier komputerowych. Nie studiuję, ale od października chcę zacząć zaocznie fizjoterapię. Cel? Lekarski.
przemo2741
Posty: 29
Rejestracja: 26 paź 2010, o 21:01

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: przemo2741 »

Ja też pracuje, rocznik 94, skończyłem ratownictwo i pracuje w zawodzie ale jakoś tak chciałbym więcej dlatego również kierunek lekarski i stwierdziłem, że będę poprawiał do skutku
160punktow
Posty: 57
Rejestracja: 31 maja 2019, o 16:39

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: 160punktow »

Ile czasu dziennie poświęcacie na biochem pracując i ucząc się? Planujecie to wcześniej?

Pytam, bo sam przewiduję taką sytuację od pażdziernika i czasu wychodzi niewiele :D

Z jakich źródeł nauki korzystacie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 2 gości