Weterynaria Kraków od 3 roku

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
imaquarius
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, o 19:27

Weterynaria Kraków od 3 roku

Post autor: imaquarius »

cześć!
czy moglibyście podzielić się opiniami na temat weterynarii w Krakowie?
interesuje mnie jak wygląda to u Was od 3 roku
jeśli jest ktoś, kto przeniósł się do Krakowa z innej uczelni, czy mogę poprosić o opisanie jak to wyglądało, czy ciężko było z załatwianiem, nadrabianiem różnic programowych itd? :)
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Weterynaria Kraków od 3 roku

Post autor: fenytoina »

Jeśli nie przeszkadza ci zamieszanie organizacyjne, to całkiem spoko będzie Ci się tam studiowało. Dużo zajęć praktycznych, dobrze wspominam też prowadzących z niektórych przedmiotów.
Natomiast wybór Krakowa teraz to może być rosyjska ruletka, bo chodzą słuchy, że UJ kończy współpracę i nie ma dość prowadzących na drugiej uczelni, żeby prowadzić dalej kierunek.
imaquarius
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, o 19:27

Re: Weterynaria Kraków od 3 roku

Post autor: imaquarius »

wielkie dzięki za odzew! <3
właśnie słyszałam, że jakiś ferment poszedł, ale za dużej różnicy mi to nie robi, jako że aktualnie studiuje w Poznaniu, który podobno również ma zamknąć kierunek xD także rosyjska ruletka jest chyba po prostu wpisana odgórnie w mój los :))
nad Krakowem się zastanawiam, ponieważ słyszałam, że z Poznania nigdzie indziej nie dam rady się przenieść, przez to, że nasz wydział weterynarii nie jest odrębny, tylko połączony z zootechniką i biologią.
czy ktoś może potwierdzić te pomówienia?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości